Universal Laptop Lock - Serialized Security Cable 2m 25-pack
ITCurry #: 7564A997 | Article #: UNIVCS25-LAPTOP-LOCK-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Beveilig een laptop, dockingstation of andere randapparatuur met dit 3-in-1 geserialiseerde combinatie kabelslot
Het 25-pack Universeel Laptop kabelslot is een veelzijdige oplossing compatibel met Noble Wedge®, K-Slot (T-Bar), of Nano.
Aanpasbare Beveiliging
Dankzij een uniek "on-the-fly" slotpuntmechanisme kan het slotpunt snel worden aangepast aan verschillende beveiligingsslots. Draai gewoon aan de slotkeuzeknop om de vorm van de slotpunt aan te passen aan de slotopening, zonder verschillende slotpunten mee te nemen of speciaal gereedschap te hoeven gebruiken. De snijbestendige stalen veiligheidskabel is 2 meter lang en 4,4 mm dik voor een groot bereik en duurzaamheid.
Geserialiseerd Cijferslot
Elk slot heeft zijn eigen vooraf ingestelde combinatiecode voor eenvoudig security management voor IT-beheerders die met meerdere sloten moeten werken. Het slot kan een trekkracht weerstaan van 91,6kg voor K-slot, 74,6kg voor Nano, en 50kg voor Noble Wedge®, en garandeert dat je computer of andere apparaten veilig blijven tegen diefstal.
Opmerking: De vermelde trekkrachten kunnen variëren als de beveiligingsslots niet voldoen aan de ontwerpnormen die door hun respectievelijke fabrikanten zijn gespecificeerd.
Brede Compatibiliteit
Het veelzijdige veiligheidsslot in bulk-pack is niet alleen geschikt voor laptops of notebooks. Je kan het ook gebruiken om andere apparaten te beveiligen, zoals dockingstations, monitors, printers, SFF-computers, projectors, oscilloscopen of andere kantoor- en laboratoriumapparatuur. Het slot is future proof en werkt met zowel oudere als nieuwere computers van verschillende merken, waaronder HP, Dell, Microsoft en meer. Er worden afstandhouders van verschillende diktes meegeleverd voor een betere pasvorm voor je apparaat.
Full-Motion Slotontwerp
De diameter van de vergrendelingskop is 14 mm en het kogelgewricht kan 360 graden draaien terwijl de kop 90 graden kan zwenken. Door deze flexibiliteit gaat de kabel minder snel oprollen en vermindert de belasting op het laptopslot, wat de duurzaamheid en bruikbaarheid ten goede komt.
Het 25-pack Universeel Laptop kabelslot is een veelzijdige oplossing compatibel met Noble Wedge®; K-Slot (T-Bar), of Nano.
Aanpasbare Beveiliging
Dankzij een uniek "on-the-fly" slotpuntmechanisme kan het slotpunt snel worden aangepast aan verschillende beveiligingsslots. Draai gewoon aan de slotkeuzeknop om de vorm van de slotpunt aan te passen aan de slotopening, zonder verschillende slotpunten mee te nemen of speciaal gereedschap te hoeven gebruiken. De snijbestendige stalen veiligheidskabel is 2 meter lang en 4,4 mm dik voor een groot bereik en duurzaamheid.
Geserialiseerd Cijferslot
Elk slot heeft zijn eigen vooraf ingestelde combinatiecode voor eenvoudig security management voor IT-beheerders die met meerdere sloten moeten werken. Het slot kan een trekkracht weerstaan van 91,6kg voor K-slot, 74,6kg voor Nano, en 50kg voor Noble Wedge®; en garandeert dat je computer of andere apparaten veilig blijven tegen diefstal.
Opmerking: De vermelde trekkrachten kunnen variëren als de beveiligingsslots niet voldoen aan de ontwerpnormen die door hun respectievelijke fabrikanten zijn gespecificeerd.
Brede Compatibiliteit
Het veelzijdige veiligheidsslot in bulk-pack is niet alleen geschikt voor laptops of notebooks. Je kan het ook gebruiken om andere apparaten te beveiligen, zoals dockingstations, monitors, printers, SFF-computers, projectors, oscilloscopen of andere kantoor- en laboratoriumapparatuur. Het slot is future proof en werkt met zowel oudere als nieuwere computers van verschillende merken, waaronder HP, Dell, Microsoft en meer. Er worden afstandhouders van verschillende diktes meegeleverd voor een betere pasvorm voor je apparaat.
Full-Motion Slotontwerp
De diameter van de vergrendelingskop is 14 mm en het kogelgewricht kan 360 graden draaien terwijl de kop 90 graden kan zwenken. Door deze flexibiliteit gaat de kabel minder snel oprollen en vermindert de belasting op het laptopslot, wat de duurzaamheid en bruikbaarheid ten goede komt.
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Beste gebruik | Laptop |
| Slot type | Combinatieslot |
| Kabelslot sleuf type | Kensington, Nano, Noble |
| kabelslot veiligheids functies | T-stang |
| Materiaal | Kunststof, Staal |
| Breek Sterkte | 91,6 kg |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 2 m |
| Diameter van de kabel | 4,4 mm |
| Gewicht | 146 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 25 stuk(s) |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Breedte verpakking | 174 mm |
| Diepte verpakking | 273 mm |
| Hoogte verpakking | 236 mm |
| Gewicht verpakking | 3,9 kg |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 348 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 273 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 236 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 2 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |