Thunderbolt 5 Docking Station - Triple Monitor 140w Laptop Charg
ITCurry #: 7564C443 | Article #: 215UE-TB5USB4DOCK-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Maak van uw Thunderbolt 5 of USB4-laptop een high-resolution, multi-monitor werkstation
Maak je werkplek overzichtelijker met een high-performance dock voor Thunderbolt 5, Thunderbolt 4 en USB4-laptops. Ondersteunt meerdere beeldschermen tot triple 4K displays, 140W laptop charging en 2.5G Ethernet, en dit allemaal via één enkele aansluiting.
Uitgebreide Display- en Oplaadmogelijkheden
Sluit tot drie 4K 144Hz schermen aan met een combinatie van HDMI-, DisplayPort- en USB-C outputs of dual 8K 60Hz via HDMI en DisplayPort. Het dockingstation bevat een 180W power adapter die tot 140W kan leveren om high-performance laptops zoals de MacBook Pro M4 op te laden. Een speciale 30W USB-C poort biedt dataconnectiviteit en oplaadmogelijkheden voor telefoons of tablets zonder stroom te verbruiken van de hostcomputer.
Netwerken en Compatibiliteit
Geniet van snellere toegang tot de cloud, bestandsoverdracht en virtuele samenwerking met de bekabelde 2,5G Ethernet RJ45-poort. Het dock vereist geen drivers en is direct compatibel met Windows 11- en macOS 15/26 systemen met Thunderbolt 5-, 4- of USB4-connectiviteit, waardoor IT-beheerde implementaties efficiënt en consistent blijven.
Een Veilig en Goed Functionerende Werkplek
Dankzij de dubbele security slots (K-Slot en Nano) kunt u het dock fysiek beveiligen, waardoor diefstal in gedeelde omgevingen of drukbezochte werkruimtes wordt voorkomen. Dit dock beschikt over ingebouwde SD 4.0- en microSD 4.0-kaartslots voor snelle overdracht vanaf UHS-II-compatibele geheugenkaarten. Een 3,5 mm audio aansluiting ondersteunt headsets of luidsprekers voor uitstekende conferenties of het afspelen van media.
Enterprise Management Tools
De StarTech.com Connectivity Tools bieden praktische tools voor apparaatbeheer en hogere productiviteit in moderne IT-omgevingen. Functies zoals MAC address pass-through, Wi-Fi auto switch en USB device monitoring helpen IT-teams implementaties te stroomlijnen en verbeteren de veiligheid in diverse omgevingen.
Download de StarTech.com Connectivity Tools om de configuratie van uw apparaat te verbeteren.
Maak je werkplek overzichtelijker met een high-performance dock voor Thunderbolt 5, Thunderbolt 4 en USB4-laptops. Ondersteunt meerdere beeldschermen tot triple 4K displays, 140W laptop charging en 2.5G Ethernet, en dit allemaal via één enkele aansluiting.
Uitgebreide Display- en Oplaadmogelijkheden
Sluit tot drie 4K 144Hz schermen aan met een combinatie van HDMI-, DisplayPort- en USB-C outputs of dual 8K 60Hz via HDMI en DisplayPort. Het dockingstation bevat een 180W power adapter die tot 140W kan leveren om high-performance laptops zoals de MacBook Pro M4 op te laden. Een speciale 30W USB-C poort biedt dataconnectiviteit en oplaadmogelijkheden voor telefoons of tablets zonder stroom te verbruiken van de hostcomputer.
Netwerken en Compatibiliteit
Geniet van snellere toegang tot de cloud, bestandsoverdracht en virtuele samenwerking met de bekabelde 2,5G Ethernet RJ45-poort. Het dock vereist geen drivers en is direct compatibel met Windows 11- en macOS 15/26 systemen met Thunderbolt 5-, 4- of USB4-connectiviteit, waardoor IT-beheerde implementaties efficiënt en consistent blijven.
Een Veilig en Goed Functionerende Werkplek
Dankzij de dubbele security slots (K-Slot en Nano) kunt u het dock fysiek beveiligen, waardoor diefstal in gedeelde omgevingen of drukbezochte werkruimtes wordt voorkomen. Dit dock beschikt over ingebouwde SD 4.0- en microSD 4.0-kaartslots voor snelle overdracht vanaf UHS-II-compatibele geheugenkaarten. Een 3,5 mm audio aansluiting ondersteunt headsets of luidsprekers voor uitstekende conferenties of het afspelen van media.
Enterprise Management Tools
De StarTech.com Connectivity Tools bieden praktische tools voor apparaatbeheer en hogere productiviteit in moderne IT-omgevingen. Functies zoals MAC address pass-through, Wi-Fi auto switch en USB device monitoring helpen IT-teams implementaties te stroomlijnen en verbeteren de veiligheid in diverse omgevingen.
Download de StarTech.com Connectivity Tools om de configuratie van uw apparaat te verbeteren.
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Hostinterface | Thunderbolt 5 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 2 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 140 W |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal Thunderbolt 5-poorten | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Wake-on-LAN | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3bz |
| Full duplex | Ja |
| Prestatie | |
| Ge‹ntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, SD, SDHC, SDXC |
| Overdrachtssnelheid | 40 Gbit/s |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Resolutie (maximum digitaal) | 3840 x 2160 Pixels |
| Aantal displays ondersteund | 3 |
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington, Nano |
| Kleur van het product | Grijs |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| UASP-ondersteuning | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Energie | |
| Spanning | 20 V |
| Output current | 9 A |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 11, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11 Home, Windows 11 Pro, Windows 11 x64 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 øC |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Gewicht | 592 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 302 mm |
| Diepte verpakking | 6,7 mm |
| Hoogte verpakking | 59 mm |
| Gewicht verpakking | 1,8 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | Thunderbolt |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS, Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA) |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 5 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 360 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 330 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 170 mm |
| Overige specificaties | |
| Chipset | Intel - JHL9480 (Barlow Ridge), Synaptics - VMM7100, VIA Labs - VL822, VIA Labs - VL817, Realtek - RTL8156B, Genesys Logic - GL3231S, Parade - FL5801, Realtek - ALC4030U |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |