Single Desk Mount Monitor Arm 2 Built-in USB 3.0 Ports - Vesa
ITCurry #: 75648511 | Article #: ARMSLIM2USB3-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Monitor Arm met USB 3.0 | VESA | Max 34" | Kabel Management | Gasveer | Klem/Doorvoer
Maak ruimte vrij én creëer een ergonomische werkomgeving. Met deze aan een bureau te bevestigen monitor arm kunt een 17" tot 34" scherm eenvoudig en veilig boven uw bureau bevestigen en instellen. Zet uw scherm in de ideale kijkhoek Deze enkelvoudige monitor arm kan tot 547 mm worden verlengd zodat u gemakkelijk de juiste kijkhoek kunt vinden. Draai uw scherm +90°/-90° of kantel uw scherm +90°/-90° voor een comfortabele kijkervaring. U kunt uw scherm zelfs 180° ronddraaien en het in een staande of liggende positie zetten. Hoogteverstelling met één aanraking De slanke monitor arm is voorzien van een mechanische veer, waardoor u uw scherm gemakkelijk omhoog of omlaag kunt bewegen, tot een hoogte van maar liefst 445 mm (17,5 inch) [AS1]. Pas de veerspanning aan het gewicht van uw scherm aan, zodat u het scherm moeiteloos kunt verstellen. Eenvoudige installatie De voor VESA-montage geschikte monitor standaard kan eenvoudig worden geïnstalleerd (bureau C-klem of doorvoergat-bevestiging), heeft een geïntegreerd kabelmanagementsysteem en dubbele USB 3.0 pass-through poorten voor de aansluiting van uw computer. Dankzij de afneembare VESA montage [MP2] kunt u uw scherm gemakkelijk bevestigen. De keuze van IT-professionals sinds 1985 StarTech.com producten zijn zorgvuldig ontworpen en grondig getest op compatibiliteit en prestatie, om te garanderen dat onze hoogwaardige producten voor IT professionals voldoen aan de industrienormen of deze te overtreffen. Onze StarTech.com technische adviseurs hebben een brede productkennis en bieden 24 uur van maandag t/m vrijdag ondersteuning (engelstalig) om alle klanten zowel vóór als na de aankoop te kunnen ondersteunen.
Maak ruimte vrij én creëer een ergonomische werkomgeving. Met deze aan een bureau te bevestigen monitor arm kunt een 17" tot 34" scherm eenvoudig en veilig boven uw bureau bevestigen en instellen.
Zet uw scherm in de ideale kijkhoekDeze enkelvoudige monitor arm kan tot 547 mm worden verlengd zodat u gemakkelijk de juiste kijkhoek kunt vinden. Draai uw scherm +90°/-90° of kantel uw scherm +90°/-90° voor een comfortabele kijkervaring. U kunt uw scherm zelfs 180° ronddraaien en het in een staande of liggende positie zetten.
Hoogteverstelling met één aanrakingDe slanke monitor arm is voorzien van een mechanische veer, waardoor u uw scherm gemakkelijk omhoog of omlaag kunt bewegen, tot een hoogte van maar liefst 445 mm (17,5 inch) [AS1]. Pas de veerspanning aan het gewicht van uw scherm aan, zodat u het scherm moeiteloos kunt verstellen.
Eenvoudige installatieDe voor VESA-montage geschikte monitor standaard kan eenvoudig worden geïnstalleerd (bureau C-klem of doorvoergat-bevestiging), heeft een geïntegreerd kabelmanagementsysteem en dubbele USB 3.0 pass-through poorten voor de aansluiting van uw computer. Dankzij de afneembare VESA montage [MP2] kunt u uw scherm gemakkelijk bevestigen.
De keuze van IT-professionals sinds 1985StarTech.com producten zijn zorgvuldig ontworpen en grondig getest op compatibiliteit en prestatie, om te garanderen dat onze hoogwaardige producten voor IT professionals voldoen aan de industrienormen of deze te overtreffen. Onze StarTech.com technische adviseurs hebben een brede productkennis en bieden 24 uur van maandag t/m vrijdag ondersteuning (engelstalig) om alle klanten zowel vóór als na de aankoop te kunnen ondersteunen.
| Montage | |
| Maximale gewichtscapaciteit | 8 kg |
| Minimale schermgrootte | 43,2 cm (17") |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Maximale schermgrootte | 86,4 cm (34") |
| Montage | Klem |
| Montagewijze | Bureau |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 100 x 100 mm |
| Bureaubladdikte (min) | 1 cm |
| Bureaubladdikte (max) | 5 cm |
| Ergonomie | |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Bereik kantelhoek | -90 - 90ø |
| Draaihoek | 90ø |
| Design | |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 440 mm |
| Gewicht | 2,8 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 240 mm |
| Diepte verpakking | 435 mm |
| Hoogte verpakking | 117 mm |
| Gewicht verpakking | 3,5 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief moersleutel | Ja |
| Type moersleutel | Zeskantsleutel |
| Inclusief VESA-montage | Ja |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Aantal schroeven | 9 |
| Inbegrepen sluitringen aantal | 4 |
| Kabeldoorvoer basisplaat inbegrepen | Ja |
| Overige specificaties | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE, REACH |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 455 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 500 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 380 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 6 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85299097 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |