Server Rack Cabinet Enclosure 32u 19 In - 6-32in Adjust Depth
ITCurry #: 75648709 | Article #: RK3236BKF-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Berg servers, netwerk- en telecomapparatuur veilig op in dit 32U serverrack
Dit server rack biedt 32U opbergruimte in een slanke, veilige kast voor het opbergen van EIA-310 conforme, 19" rackmonteerbare apparaten zoals Dell, HP en IBM servers samen met telecommunicatie- en A/V-apparatuur. Het rack vormt een robuuste opslagoplossing met een maximum draagvermogen van 800 kg.
Probleemloze installatie van uw apparatuur
Dit rack is voorzien van diverse functies waardoor u eenvoudig een groot aantal apparaten erin kunt opbergen.
Dankzij de verstelbare montagerails kan de raildiepte gemakkelijk worden aangepast tot 830 mm. Dankzij deze rails is de kast compatibel met vele van uw standaard rackmonteerbare apparatuur. De extra diepte biedt ook ondersteuning voor extra kabels en energiebeheer achter uw apparatuur.
Het rack heeft geborstelde poorten in het plafond- en vloerpaneel, zodat u eenvoudig kabels in en uit de kast kunt leiden, voor onopvallend kabelmanagement. De vloer- en plafondpanelen kunnen ook worden verwijderd, zodat u uw eigen configuratie kunt kiezen, en het rack heeft geaarde contacten waardoor u uw apparatuur kunt aarden voor extra bescherming.
Bescherm en beveilig uw apparatuur
Om te zorgen dat uw apparatuur altijd zichtbaar blijft, en deze toch veilig is opgeborgen, heeft dit rack een stijlvolle glazen raam in de deur. De glazen deur ziet er geweldig uit in elke serverruimte en geeft u de vrijheid om apparatuur te bekijken zonder uw rack te moeten openen.
Het rack heeft ook uitneembare zijpanelen met onafhankelijke sluitingen met een snelontgrendelingsmechanisme zodat u eenvoudig toegang hebt tot uw apparatuur en deze toch op een veilige plek kunt opbergen.
Wordt plat verzonden
Deze serverkast wordt geleverd in een platte doos om het transportvolume, en daardoor de transportkosten, aanzienlijk te verminderen. Omdat het rack bovendien efficiënt is verpakt, kunt u de kast eenvoudig opbergen, voor later gebruik.
Maximale manoeuvreerbaarheid
De kast is voorzien van zwenkwielen die probleemloze toegang tot de aan de achterkant gemonteerde apparatuur garanderen en eenvoudige verplaatsing in uw kantoor, studio of serverruimte mogelijk maken. Bovendien past het rack dankzij de breedte en hoogte door standaard deuropeningen, waardoor u uw server rack naar verschillende ruimtes kunt verplaatsen.
Zorg voor een optimale bedrijfstemperatuur van uw apparatuur
Omdat de achterdeur van het rack bestaat uit een geperforeerde plaat en de glazen deur geventileerd is, ontstaat een goede luchtstroom voor passieve koeling, die kosten bespaart en zorgt voor een optimale bedrijfstemperatuur van uw apparatuur.
De bovenste afdekplaat heeft vierkante ventilatiegaten die geschikt zijn voor kooimoeren, waardoor extra apparatuur bovenop uw rack kan worden gemonteerd.
Dit server rack biedt 32U opbergruimte in een slanke, veilige kast voor het opbergen van EIA-310 conforme, 19" rackmonteerbare apparaten zoals Dell, HP en IBM servers samen met telecommunicatie- en A/V-apparatuur. Het rack vormt een robuuste opslagoplossing met een maximum draagvermogen van 800 kg.
Probleemloze installatie van uw apparatuur
Dit rack is voorzien van diverse functies waardoor u eenvoudig een groot aantal apparaten erin kunt opbergen.
Dankzij de verstelbare montagerails kan de raildiepte gemakkelijk worden aangepast tot 830 mm. Dankzij deze rails is de kast compatibel met vele van uw standaard rackmonteerbare apparatuur. De extra diepte biedt ook ondersteuning voor extra kabels en energiebeheer achter uw apparatuur.
Het rack heeft geborstelde poorten in het plafond- en vloerpaneel, zodat u eenvoudig kabels in en uit de kast kunt leiden, voor onopvallend kabelmanagement. De vloer- en plafondpanelen kunnen ook worden verwijderd, zodat u uw eigen configuratie kunt kiezen, en het rack heeft geaarde contacten waardoor u uw apparatuur kunt aarden voor extra bescherming.
Bescherm en beveilig uw apparatuur
Om te zorgen dat uw apparatuur altijd zichtbaar blijft, en deze toch veilig is opgeborgen, heeft dit rack een stijlvolle glazen raam in de deur. De glazen deur ziet er geweldig uit in elke serverruimte en geeft u de vrijheid om apparatuur te bekijken zonder uw rack te moeten openen.
Het rack heeft ook uitneembare zijpanelen met onafhankelijke sluitingen met een snelontgrendelingsmechanisme zodat u eenvoudig toegang hebt tot uw apparatuur en deze toch op een veilige plek kunt opbergen.
Wordt plat verzonden
Deze serverkast wordt geleverd in een platte doos om het transportvolume, en daardoor de transportkosten, aanzienlijk te verminderen. Omdat het rack bovendien efficiënt is verpakt, kunt u de kast eenvoudig opbergen, voor later gebruik.
Maximale manoeuvreerbaarheid
De kast is voorzien van zwenkwielen die probleemloze toegang tot de aan de achterkant gemonteerde apparatuur garanderen en eenvoudige verplaatsing in uw kantoor, studio of serverruimte mogelijk maken. Bovendien past het rack dankzij de breedte en hoogte door standaard deuropeningen, waardoor u uw server rack naar verschillende ruimtes kunt verplaatsen.
Zorg voor een optimale bedrijfstemperatuur van uw apparatuur
Omdat de achterdeur van het rack bestaat uit een geperforeerde plaat en de glazen deur geventileerd is, ontstaat een goede luchtstroom voor passieve koeling, die kosten bespaart en zorgt voor een optimale bedrijfstemperatuur van uw apparatuur.
De bovenste afdekplaat heeft vierkante ventilatiegaten die geschikt zijn voor kooimoeren, waardoor extra apparatuur bovenop uw rack kan worden gemonteerd.
| Kenmerken | |
| Rackcapaciteit | 32U |
| Soort | Vrijstaande rek |
| Maximale gewichtscapaciteit | 800 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Frame type | Gesloten |
| Productontwerp | 4 palen |
| Achterdeurconstructie | Staal |
| Voordeurconstructie | Glas/staal |
| Zijpaneelconstructie | Staal |
| Afneembare achterdeur | Ja |
| Afneembare voordeur | Ja |
| Sleutelsleuf | Ja |
| Sleutelvergrendeling achterdeur | Ja |
| Voordeur met sleutelvergrendeling | Ja |
| Vorm montagegat | Vierkant |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 1000 mm |
| Hoogte | 1600 mm |
| Binnenbreedte | 58 cm |
| Binnenste diepte | 99 cm |
| Gewicht | 101 kg |
| Inbouwdiepte (min) | 14 cm |
| Inbouwdiepte (max) | 83 cm |
| Verpakking | |
| Inbegrepen moersleutels aantal | 1 |
| Moeren inbegrepen | Ja |
| Moeren aantal | 40 |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Aantal schroeven | 82 |
| Inbegrepen sluitringen aantal | 48 |
| Breedte verpakking | 1615 mm |
| Diepte verpakking | 1065 mm |
| Hoogte verpakking | 360 mm |
| Gewicht verpakking | 101 kg |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85381000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 1615 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 1065 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 360 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Voldoet aan industriestandaarden | EIA/ECA-310-E |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |