Server Network Card - 2-port 10gbps Sfp+ Ocp 3.0 With Intel X710 Sff 4c+ Compatible Dual-port Ocp Nic
ITCurry #: 7564C052 | Article #: O1210I-NETWORK-CARD-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Breid de mogelijkheden van uw server of workstation uit met dual 10 Gigabit glasvezel- of koperconnectiviteit door middel van SFP-transceivers van uw keuze
De 2-Port 10Gbps OCP netwerkinterfacekaart met de Intel X710-BM2 controller voegt twee open SFP+ slots toe aan een server, voor meer connectiviteitsopties en betere netwerkprestaties.
OCP (Open Compute Project) Interface
De netwerkadapterkaart gebruikt de Open Compute Project (OCP) 3.0 (168-pins 4C+) connector, ontworpen om servers compacter te maken, poortdensiteit te vergroten en hot-swappable mogelijkheden te bieden voor vereenvoudigd onderhoud en upgrades. De PCI Express netwerkkaart is compatibel met PCIe versies 3.0, 2.1 en 2.0.
10GbE en 1GbE SFP Ondersteuning
Deze kaart ondersteunt 1000Base-T/SX/LX/EX en 10GBase-SR/LR/CR voor diverse netwerkconfiguraties en afstanden. Deze kaart is ideaal voor high-speed, low-latency verbindingen bij virtualisatie, datacenters en cloud computing. Deze kaart werkt met elke single-mode of multimode MSA-compliant of merkgebonden SFP of SFP+ module, actieve optische kabel (AOC) of direct attach koperkabel (DAC). Optische fiber biedt langere kabeltrajecten dan koperen bekabeling, en voorkomt EMI.
Geavanceerde Eigenschappen
Netwerkvirtualisatie vermindert CPU overhead, waardoor de efficiëntie van het gevirtualiseerde netwerk toeneemt. PXE boot maakt gecentraliseerde installatie en updates van het besturingssysteem mogelijk. De kaart ondersteunt ook 9K jumbo frames voor minder pakketoverhead en VLAN-ondersteuning voor efficiënt netwerkbeheer. De kaart is compatibel met Windows Server, Windows en Linux.
De 2-Port 10Gbps OCP netwerkinterfacekaart met de Intel X710-BM2 controller voegt twee open SFP+ slots toe aan een server, voor meer connectiviteitsopties en betere netwerkprestaties.
OCP (Open Compute Project) Interface
De netwerkadapterkaart gebruikt de Open Compute Project (OCP) 3.0 (168-pins 4C+) connector, ontworpen om servers compacter te maken, poortdensiteit te vergroten en hot-swappable mogelijkheden te bieden voor vereenvoudigd onderhoud en upgrades. De PCI Express netwerkkaart is compatibel met PCIe versies 3.0, 2.1 en 2.0.
10GbE en 1GbE SFP Ondersteuning
Deze kaart ondersteunt 1000Base-T/SX/LX/EX en 10GBase-SR/LR/CR voor diverse netwerkconfiguraties en afstanden. Deze kaart is ideaal voor high-speed, low-latency verbindingen bij virtualisatie, datacenters en cloud computing. Deze kaart werkt met elke single-mode of multimode MSA-compliant of merkgebonden SFP of SFP+ module, actieve optische kabel (AOC) of direct attach koperkabel (DAC). Optische fiber biedt langere kabeltrajecten dan koperen bekabeling, en voorkomt EMI.
Geavanceerde Eigenschappen
Netwerkvirtualisatie vermindert CPU overhead, waardoor de efficiëntie van het gevirtualiseerde netwerk toeneemt. PXE boot maakt gecentraliseerde installatie en updates van het besturingssysteem mogelijk. De kaart ondersteunt ook 9K jumbo frames voor minder pakketoverhead en VLAN-ondersteuning voor efficiënt netwerkbeheer. De kaart is compatibel met Windows Server, Windows en Linux.
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Hostinterface | OCP 3.0 |
| Interface | Fiber |
| Fibre channel-poorten | 2 |
| Vezel-optische connector | SFP+ |
| Netwerk | |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 10000 Mbit/s |
| Netwerkstandaard | IEEE 1588, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ad, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae |
| Wake-on-LAN | Ja |
| Full duplex | Ja |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Jumbo frames | 9000 |
| Draad modus structuur | Multimode, Single-mode |
| Design | |
| Component voor | Pc/server |
| Kleur van het product | Zwart |
| Intern | Ja |
| Chipset | Intel© X710-BM2 |
| LED-indicatoren | Activiteit, Link |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 11, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11 Home, Windows 11 Pro, Windows 11 x64 |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 60 øC |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 85 mm |
| Diepte | 132 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Gewicht | 104 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 145 mm |
| Diepte verpakking | 215 mm |
| Hoogte verpakking | 35 mm |
| Gewicht verpakking | 170 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 605 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 325 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 305 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 80 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |