Qsfp+ Active Optical Cable - Cisco Compatible - 40g Qsfp+ 15m
ITCurry #: 75647592 | Article #: QSFPH40GAO15-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
QSFP+ kabel | glasvezel | 40 Gbps | AOC fiber | actief | levenslange garantie
De QSFPH40GACU5 is een Cisco QSFP-H40G-ACU5M compatibele, direct aansluitbare koperen QSFP+ kabel die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco® compatibele switches en routers en aan de MSA industrienormen voldoet.
Deze actieve twinax kabel ondersteunt 40 Gigabit Ethernet toepassingen die via QSFP+ (Mini-GBIC) poorten zijn aangesloten. Deze koperen QSFP+ kabel is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.
Deze QSFP+ kabel, geoptimaliseerd voor high-speed prestaties met laag stroomverbruik en lage latentie, biedt een kostenefficiënt alternatief voor glasvezelconfiguraties en ondersteunt korteafstandsverbindingen zoals directe netwerk- of serverkoppelingen binnen een rack.
De QSFPH40GACU5 is een Cisco QSFP-H40G-ACU5M compatibele, direct aansluitbare koperen QSFP+ kabel die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco® compatibele switches en routers en aan de MSA industrienormen voldoet.
Deze actieve twinax kabel ondersteunt 40 Gigabit Ethernet toepassingen die via QSFP+ (Mini-GBIC) poorten zijn aangesloten. Deze koperen QSFP+ kabel is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.
Deze QSFP+ kabel, geoptimaliseerd voor high-speed prestaties met laag stroomverbruik en lage latentie, biedt een kostenefficiënt alternatief voor glasvezelconfiguraties en ondersteunt korteafstandsverbindingen zoals directe netwerk- of serverkoppelingen binnen een rack.
| Kenmerken | |
| Snoerlengte | 15 m |
| InfiniBand-protocol | Ja |
| Aansluiting 1 | QSFP+ |
| Aansluiting 2 | QSFP+ |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Kleur van het product | Zwart |
| Overdrachtssnelheid | 40 Gbit/s |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Certificering | CE, FCC |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 øC |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 80 øC |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 229 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 250 mm |
| Diepte verpakking | 270 mm |
| Hoogte verpakking | 25 mm |
| Gewicht verpakking | 235 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 255 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85447000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 344 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 295 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |