-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Voorkom ongewenst meekijken door de kijkhoek van uw computerscherm te beperken
Deze filter is speciaal ontworpen voor open kantooromgevingen, flexwerkplekken en gedeelde werkstations om uw gevoelige informatie op het scherm te beschermen tegen nieuwsgierige blikken. Dankzij Microlouver-technologie wordt de kijkhoek beperkt tot 60 graden (±30 graden vanaf het midden), zodat gegevens alleen zichtbaar blijven voor de persoon die recht voor het scherm zit. Of u nu werkt met vertrouwelijke bestanden of beveiligde systemen gebruikt, deze TAA-compliant oplossing helpt uw scherm én naleving van regelgeving te beschermen.
Tool-Free Installatie, Moeiteloos Gebruik
Geen gereedschap. Geen gedoe. Het hangende ontwerp maakt het mogelijk om de filter binnen enkele seconden te plaatsen of te verwijderen. Siliconen bumpers zorgen voor een stabiele bevestiging en beschermen uw monitor tegen krassen.
Nauwkeurige Pasvorm met Hoogwaardige Afwerking
Deze filter is speciaal ontwikkeld voor widescreen 32-inch 16:9-monitoren en biedt meer dan alleen privacy. Het high-gloss oppervlak behoudt levendige kleuren, terwijl de vingerafdruk- en krasbestendige coating bestand is tegen dagelijks professioneel gebruik.
Comfortabel Werken, Helder Zicht
Door blauw licht in het bereik van 380-480 nm te filteren, helpt deze privacy filter vermoeidheid van de ogen te verminderen tijdens lange werksessies. Met 65% lichttransmissie blijft de weergave helder en goed leesbaar, zonder concessies te doen aan kijkcomfort.
Deze filter is speciaal ontworpen voor open kantooromgevingen, flexwerkplekken en gedeelde werkstations om uw gevoelige informatie op het scherm te beschermen tegen nieuwsgierige blikken. Dankzij Microlouver-technologie wordt de kijkhoek beperkt tot 60 graden (±30 graden vanaf het midden), zodat gegevens alleen zichtbaar blijven voor de persoon die recht voor het scherm zit. Of u nu werkt met vertrouwelijke bestanden of beveiligde systemen gebruikt, deze TAA-compliant oplossing helpt uw scherm én naleving van regelgeving te beschermen.
Tool-Free Installatie, Moeiteloos Gebruik
Geen gereedschap. Geen gedoe. Het hangende ontwerp maakt het mogelijk om de filter binnen enkele seconden te plaatsen of te verwijderen. Siliconen bumpers zorgen voor een stabiele bevestiging en beschermen uw monitor tegen krassen.
Nauwkeurige Pasvorm met Hoogwaardige Afwerking
Deze filter is speciaal ontwikkeld voor widescreen 32-inch 16:9-monitoren en biedt meer dan alleen privacy. Het high-gloss oppervlak behoudt levendige kleuren, terwijl de vingerafdruk- en krasbestendige coating bestand is tegen dagelijks professioneel gebruik.
Comfortabel Werken, Helder Zicht
Door blauw licht in het bereik van 380-480 nm te filteren, helpt deze privacy filter vermoeidheid van de ogen te verminderen tijdens lange werksessies. Met 65% lichttransmissie blijft de weergave helder en goed leesbaar, zonder concessies te doen aan kijkcomfort.
| Design | |
| Maximale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Geschikt voor | Monitor |
| Soort | Randloze privacyfilter voor schermen |
| Filterkleur | Zwart |
| Materiaal | Acryl |
| Kleur van het product | Transparant |
| Kenmerken | |
| Filterfuncties display | Privacy |
| Ondersteunde display-types | LCD |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 30ø |
| Lichttransmissie | 65 procent |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Ori‰ntatie privacy-filter | Landschap |
| Installatietype | Top hanging |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 731 mm |
| Hoogte | 446 mm |
| Diepte | 23 mm |
| Gewicht | 988,9 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 805 mm |
| Diepte verpakking | 483 mm |
| Hoogte verpakking | 40 mm |
| Gewicht verpakking | 1,7 kg |
| Overige specificaties | |
| Certificaten van naleving | Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA) |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 830 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 435 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 503 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |