Privacy Screen - 16in - For MacBook Gold Privacy Filter/security
ITCurry #: 7564A899 | Article #: 162MG-PRIVACY-SCREEN-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Voorkom ongewenst meekijken door de kijkhoek van uw scherm te beperken
Deze laptop privacy filter is speciaal ontworpen voor uw 16-inch M1 M2 M3 M4 MacBook Pro.
Voorkom Ongewenst Meekijken
De gouden security filter is een handige oplossing met een snelle transitie naar een spiegelend effect om vertrouwelijke gegevens te beschermen tegen ongewenste kijkers, terwijl de gebruiker toch een helder zicht van 60 graden (+/- 30 graden vanuit het midden) kan behouden.
Dubbelzijdig Filter
De privacy screen protector heeft een glanzende gouden kant voor maximale privacy en een matte antireflectiekant voor omgevingen die gevoelig zijn voor schittering. De matte zijde biedt extra schermbescherming met een kras- en vingerafdrukbestendige coating.
Eenvoudige Installatie
Het privacy filter is op maat gemaakt en hindert niet bij de webcam aan de bovenkant, sensors of bij het sluiten van de klep. Bevestig het privacy filter met de bijgeleverde transparante en restloze zelfklevende strips.
Minder Blauw Licht
Verminder digitale oogvermoeidheid en verbeter het visuele comfort door de blootstelling aan blauw licht te verminderen. Het scherm blokkeert tot 51% van het blauwe licht dat door het beeldscherm wordt uitgestraald in het golflengtebereik van 380 nm tot 480 nm. Vermoeide ogen kunnen leiden tot symptomen zoals hoofdpijn, droge ogen en wazig zicht.
Deze laptop privacy filter is speciaal ontworpen voor uw 16-inch M1 M2 M3 M4 MacBook Pro.
Voorkom Ongewenst Meekijken
De gouden security filter is een handige oplossing met een snelle transitie naar een spiegelend effect om vertrouwelijke gegevens te beschermen tegen ongewenste kijkers, terwijl de gebruiker toch een helder zicht van 60 graden (+/- 30 graden vanuit het midden) kan behouden.
Dubbelzijdig Filter
De privacy screen protector heeft een glanzende gouden kant voor maximale privacy en een matte antireflectiekant voor omgevingen die gevoelig zijn voor schittering. De matte zijde biedt extra schermbescherming met een kras- en vingerafdrukbestendige coating.
Eenvoudige Installatie
Het privacy filter is op maat gemaakt en hindert niet bij de webcam aan de bovenkant, sensors of bij het sluiten van de klep. Bevestig het privacy filter met de bijgeleverde transparante en restloze zelfklevende strips.
Minder Blauw Licht
Verminder digitale oogvermoeidheid en verbeter het visuele comfort door de blootstelling aan blauw licht te verminderen. Het scherm blokkeert tot 51% van het blauwe licht dat door het beeldscherm wordt uitgestraald in het golflengtebereik van 380 nm tot 480 nm. Vermoeide ogen kunnen leiden tot symptomen zoals hoofdpijn, droge ogen en wazig zicht.
| Design | |
| Maximale schermgrootte | 40,6 cm (16") |
| Geschikt voor | Monitor/Laptop |
| Soort | Randloze privacyfilter voor schermen |
| Filterkleur | Goud |
| Omkeerbaarheid | Goud-naar-zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur van het product | Zwart, Goud |
| Kenmerken | |
| Filterfuncties display | Antireflectie, Privacy |
| Ondersteunde display-types | LCD |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 30ø |
| Lichttransmissie | 60 procent |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend/mat |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Ori‰ntatie privacy-filter | Landschap |
| Installatietype | Zelfklevende strip |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Vermindert blauwe licht tot | 51 procent |
| Blauwlichtfilter | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Compatibiliteit | MacBook Pro 21/23 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 351 mm |
| Diepte | 229 mm |
| Gewicht | 100 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 390 mm |
| Diepte verpakking | 245 mm |
| Gewicht verpakking | 192 g |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 440 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 280 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 200 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 25 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |