Privacy Screen - 15in - For MacBook Air Anti-glare Blue Light Filter
ITCurry #: 7564A898 | Article #: 15MAM-PRIVACY-SCREEN-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Voorkom ongewenst meekijken door de kijkhoek van uw scherm te beperken
Deze laptop privacy filter is speciaal ontworpen voor uw 15-inch M2 M3 M4 MacBook Air.
Voorkom Ongewenst Meekijken
Deze privacy filter is een handige en kosteneffectieve oplossing om vertrouwelijke gegevens te beschermen tegen ongewenste kijkers. Het security filter verduistert het computerscherm vanaf de zijkant en biedt de gebruiker een heldere kijkhoek van 60 graden (+/- 30 graden vanuit het midden).
Omkeerbare Filter
Deze privacy screen protector is omkeerbaar, met een matte reflectiewerende zijde voor omgevingen met veel schittering en een glanzende zijde om kleuren levendig te houden. De matte kant biedt extra schermbescherming met een vingerafdruk- en krasbestendige coating. De privacy filter heeft een lichtdoorlatendheid van 60% voor een optimale helderheid en betere privacy.
Eenvoudige Installatie
Bevestig de privacy filter met de smalle ingebouwde magnetische strips. Inclusief beschermhoes om de security filter op te bergen/te beschermen tegen beschadiging na gebruik.
Blauw Licht Vermindering
Verminder oogvermoeidheid en verbeter het visuele comfort door de blootstelling aan blauw licht te verminderen. De 15" MacBook Air 2023/2024 privacy filter blokkeert tot 51% van het blauwe licht dat van het beeldscherm komt. Vermoeide ogen kunnen leiden tot symptomen als hoofdpijn, droge ogen en wazig zicht.
Deze laptop privacy filter is speciaal ontworpen voor uw 15-inch M2 M3 M4 MacBook Air.
Voorkom Ongewenst Meekijken
Deze privacy filter is een handige en kosteneffectieve oplossing om vertrouwelijke gegevens te beschermen tegen ongewenste kijkers. Het security filter verduistert het computerscherm vanaf de zijkant en biedt de gebruiker een heldere kijkhoek van 60 graden (+/- 30 graden vanuit het midden).
Omkeerbare Filter
Deze privacy screen protector is omkeerbaar, met een matte reflectiewerende zijde voor omgevingen met veel schittering en een glanzende zijde om kleuren levendig te houden. De matte kant biedt extra schermbescherming met een vingerafdruk- en krasbestendige coating. De privacy filter heeft een lichtdoorlatendheid van 60% voor een optimale helderheid en betere privacy.
Eenvoudige Installatie
Bevestig de privacy filter met de smalle ingebouwde magnetische strips. Inclusief beschermhoes om de security filter op te bergen/te beschermen tegen beschadiging na gebruik.
Blauw Licht Vermindering
Verminder oogvermoeidheid en verbeter het visuele comfort door de blootstelling aan blauw licht te verminderen. De 15" MacBook Air 2023/2024 privacy filter blokkeert tot 51% van het blauwe licht dat van het beeldscherm komt. Vermoeide ogen kunnen leiden tot symptomen als hoofdpijn, droge ogen en wazig zicht.
| Design | |
| Maximale schermgrootte | 38,1 cm (15") |
| Geschikt voor | Laptop |
| Soort | Randloze privacyfilter voor schermen |
| Omkeerbaarheid | Mat-naar-glanzend |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kenmerken | |
| Filterfuncties display | Antireflectie, Privacy |
| Ondersteunde display-types | LCD |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 30ø |
| Lichttransmissie | 60 procent |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend/mat |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Ori‰ntatie privacy-filter | Landschap |
| Opslagmap | Ja |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Vermindert blauwe licht tot | 51 procent |
| Blauwlichtfilter | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Compatibiliteit | MacBook Air 2023 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 336 mm |
| Hoogte | 220 mm |
| Diepte | 0,4 mm |
| Gewicht | 50 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 390 mm |
| Diepte verpakking | 245 mm |
| Hoogte verpakking | 4 mm |
| Gewicht verpakking | 205 g |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 430 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 270 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 150 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 25 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |