-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Voeg 1 interne en 1 externe SuperSpeed USB 3.0 (USB 3.2 Gen 1) poort toe aan uw PC via een PCIe slot
The StarTech.com Advantage
| Poorten & interfaces | |
| Hostinterface | PCIe |
| Output interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Design | |
| Kleur van het product | Rood |
| Certificering | CE, FCC |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 øC |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 85 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 76 mm |
| Diepte | 121 mm |
| Hoogte | 19 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 140 mm |
| Diepte verpakking | 175 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 135 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Overige specificaties | |
| Overdrachtssnelheid | 5120 Mbit/s |
| Aantal poorten | 2 |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Mac-compatibiliteit | Nee |
| Compatibele besturingssystemen | Microsoft Windows XP/Server 2003/Vista/7/Server 2008 R2 |
| Hoeveelheid omdoos | 40 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |