-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
3 sets platen voor panini's, tosti's, wafels
Perfect gekookte eieren, elke dag opnieuw
Eieren precies zo gekookt als u het graag hebt. Zachte, halfzachte, hardgekookte en gepocheerde eieren perfect gekookt. Het compacte, praktische design biedt voldoende capaciteit voor het hele gezin, neemt weinig ruimte in beslag en is gemakkelijk schoon te maken.
| Kenmerken | |
| Eieren capaciteit | 6 eieren |
| Materiaal behuizing | Polypropyleen (PP) |
| Pocheer functie | Ja |
| Pocheer capaciteit (eieren) | 3 |
| Klaar alarm | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Afneembaar deksel | Ja |
| Snoerlengte | 0,75 m |
| Vaatwasserbestendige accessoires | Ja |
| Anti-slip voetjes | Ja |
| Kleur van het product | Grijs |
| Snoeropslag | Nee |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Energie | |
| Vermogen | 400 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50-60 Hz |
| Type stekker | Type F |
| Technische details | |
| Gevaarlijke goederen | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 206 mm |
| Hoogte | 135 mm |
| Gewicht | 560 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 136 mm |
| Diepte verpakking | 230 mm |
| Hoogte verpakking | 154 mm |
| Gewicht verpakking | 800 g |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Eiertray inbegrepen | Ja |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |