Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
98,65
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Automatische controle en slimme verdampingstechnologie. De nauwkeurige Philips-luchtbevochtiger voorkomt droge lucht. Hij verdeelt de bevochtigde lucht gelijkmatig over de kamer en verspreidt 99% minder bacteriën dan ultrasonische bevochtigers.
- Gezonde lucht
- Altijd
- Eenvoud
| Technische details | |
| Verdampingstechnologie | Natuurlijk |
| Capaciteit watertank | 2 l |
| Automatische modus | Ja |
| Tijdsduur (min) | 1 uur |
| Timerduur (maximum) | 4 uur |
| Vochtigheidssensor | Ja |
| Luchtkwaliteitsensor(en) | Ja |
| Geluidsniveau | 47 dB |
| Geschikt voor ruimtes tot | 25 mý |
| Aantal snelheden | 3 |
| Verwijderbare filter | Ja |
| Bevochtigingscapaciteit | 220 ml/u |
| Operationele tijd | 13 uur |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Timer | Ja |
| Feedback over luchtkwaliteit | Numerical |
| Slaapstand | Ja |
| Levensduur filter (max) | 6 maand(en) |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Gevaarlijke goederen | Nee |
| Land van herkomst | China |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Energie | |
| Vermogen | 18 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 249 mm |
| Diepte | 249 mm |
| Hoogte | 339 mm |
| Gewicht | 3,05 kg |
| Breedte verpakking | 310 mm |
| Diepte verpakking | 310 mm |
| Hoogte verpakking | 405 mm |
| Gewicht verpakking | 4,33 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}