Fender Camera Lens Protector Cosmic Orange iPhone 17 Pro Max
ITCurry #: U0814560 | Article #: PG58205-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Defend your device with the Fender camera protector from PanzerGlass®. Designed to complement your phone with a sleek, color-matched finish, it provides a stylish and robust protection against life’s bumps and bruises.
The strikingly thin yet incredibly strong lens guard provides maximum durability and protection for the entire camera plateau. In fact, the matte aluminum house does more than simply protect your lenses, it actually enhances the structural integrity of your entire phone – and in a finish that never fades! Available in colors designed to match your device, it keeps your phone looking sharp while stepping up your protection. And, of course, installation is a breeze, guaranteeing a perfect fit.
Color-matched Fender from PanzerGlass® defends your phone with enhanced camera protection that is truly unique, truly you.
| Kenmerken | |
| Type beschermer | Doorzichtige schermbeschermer |
| Compatibiliteit | Apple - iPhone 17 Pro Max |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Installatietype | Volledige zelfklevend |
| Land van herkomst | China |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Oranje |
| Materiaal | Silicone |
| Droge toepassing | Ja |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Oleofobe coating | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Afmetingen scherm H x B | 75 x 51 mm |
| Breedte | 51 mm |
| Dikte | 0,48 mm |
| Diepte | 0,48 mm |
| Hoogte | 75 mm |
| Gewicht | 8 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Reinigingskit | Ja |
| Droog doekje | Ja |
| Vochtig doekje | Ja |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 130 mm |
| Diepte verpakking | 8 mm |
| Hoogte verpakking | 110 mm |
| Gewicht verpakking | 23 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Technische details | |
| Gerecycleerde materialen gebruikt voor het maken | Gerecycled gehard glas |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het maken van | 60 procent |
| Duurzaamheidscertificaten | Globale Recyclage Standaard (GRS) |
| Duurzame technologie‰n en materialen | 60% recycled pre-consumer glass |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |