Flash Drive Sentry K350 - 256GB USB Stick USB3.1 G1 With 256bit Aes 256gb
ITCurry #: 9776G638 | Article #: SK350-256-FEFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
368,64
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Origin Storage SENTRY K350 FIPS SECURE USB 3.1 GEN 1 KEYPAD FLASH DRIVE 256GB data encryption device
| Prestatie | |
| Capaciteit | 256 GB |
| Aansluiting | USB Type-A |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Leessnelheid | 220 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 200 MB/s |
| Plug and play | Ja |
| Compatibele besturingssystemen | Android |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android |
| Design | |
| Vormfactor | Dop |
| Kleur van het product | Zilver |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | OLED |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig |
| LED-indicatoren | Ja |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Waterdicht tot | 1 m |
| Certificering | FIPS 140-3 Level 3, MIL-STD-810G, TAA Compliant, FCC, CE, KC, VCCI, RoHS & WEEE |
| Beveiliging | |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| PIN-beveiligde toegang | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES-XTS, FIPS 140-2 |
| Hardware encryptie | Ja |
| Ge‹ntegreerd Keypad | Ja |
| Keypad aantal toetsen | 12 |
| Alleen-lezen-functie | Ja |
| Verdediging tegen aanval van brute kracht | Ja |
| Snel en veilig wissen | Ja |
| Gebruikers- en beheerdersrollen | Ja |
| Beheerfuncties | Auto-inventory, Wachtwoord opnieuw instellen, Factory reset, Compliance report, Anti-malware scanner, Remote device detonation |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 20 mm |
| Diepte | 12 mm |
| Hoogte | 99,8 mm |
| Gewicht | 35 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 øC |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 øC |
| Overige specificaties | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Compatibele producten | Citrix Compatibilities (Citrix Virtual Apps and Desktops service on Azure, XenDesktop 7.14, 7.15 LTSR, 7.16, 7.17) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}