-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Ultra Slim design
Unobtrusive design, smart engineering and high quality, durable materials. Complete with a worry-free lifetime guarantee.
Auto lock & Easy release
No extra pair of hands needed. Click your TV easily into the mount with the integrated lock and release mechanism. Should you have to remove your TV from the wall, just unlock and release.
Spirit level included
To ensure your TV hangs evenly, a spirit level is included inside the box.
| Montage | |
| Maximale gewichtscapaciteit | 40 kg |
| Minimale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Maximale schermgrootte | 106,7 cm (42") |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 200 x 200 mm |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75,100 x 100,200 x 100,200 x 200 |
| Montagewijze | Muur |
| Ergonomie | |
| Afstand tot de muur (min) | 2,5 cm |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Koolstof, Staal |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |