-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Organiseer uw kabels met de Neomounts NS-CS200WHITE kabelsok.
Deze handige kabelsok is flexibel in gebruik en ideaal voor gebruik bij uw werkplek of TV. Doordat de kabelsok is voorzien van klitteband is het eenvoudig om kabels toe te voegen of te verwijderen. Er passen tot maar liefst 10 kabels in de kabelsok!
Indien noodzakelijk is de sok in te korten naar de gewenste lengte.
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Land van herkomst | China |
| Gewicht en omvang | |
| Lengte | 2000 mm |
| Gewicht | 90 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 140 mm |
| Diepte verpakking | 50 mm |
| Hoogte verpakking | 300 mm |
| Gewicht verpakking | 200 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926909790 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 550 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 320 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 130 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 3 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 50 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |