Desktop Monitor - Multisync E329 - 32in - 1920 X 1080 (full Hd)
ITCurry #: 38909261 | Article #: 60006180-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The entry point for professional display solutions, the Sharp MultiSync® E9 Series is designed for modern business environments that need more than a consumer TV can offer. Combining essential features for meeting rooms and digital signage with commercial-grade reliability, the E9 Series delivers crisp UHD resolution, integrated media playback, and 16/7 operation at an accessible price point. A professional matte high-haze panel ensures superior visual performance in this product category, minimising reflections and glare common with glossy panels. Designed for seamless integration across the wider Sharp display family, the E9 Series shares the same core identity, including the same remote control and device management for a consistent user experience. A robust metal back cover secures product longevity in commercial settings. Whether for presentations, retail signage, or corporate communication, the E9 Series gives you the professional edge without stretching your budget
| Beeldscherm | |
| Soort paneel | IPS |
| LED backlight | Ja |
| LED backlight-type | Direct-LED |
| Beeldschermdiagonaal | 81,3 cm (32") |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Helderheid | 350 cd/mý |
| HD type | Full HD |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Responstijd | 8 ms |
| Typische contrastverhouding | 1200:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178ø |
| Kijkhoek, verticaal | 178ø |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Pixel pitch | 0,364 x 0,364 mm |
| Actief weergavegebied (b x h) | 698 x 393 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 80 cm |
| Frequentiebereik horizontaal | 31,5 - 135 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 24 - 75 Hz |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Waasniveau | 25 procent |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Ja |
| USB-poort | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| RS-232C | Ja |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 5 W |
| Design | |
| Productontwerp | Digitale signage flatscreen |
| Ondersteuning voor plaatsing | Binnen |
| Kleur van het product | Zwart |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 200 x 200 mm |
| Bezel breedte (onderkant) | 1,1 cm |
| Bezel breedte (zijkant) | 1,1 cm |
| Bezel breedte (bovenkant) | 1,1 cm |
| Prestatie | |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Bedrijfsuren (uren/dagen) | 16/7 |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 43 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 2 W |
| Energie-effici‰ntieklasse (SDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 44 kWu |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Computersysteem | |
| Ondersteund beeldformaat | JPG |
| Gewicht en omvang | |
| Schermbreedte | 724 mm |
| Display diepte | 59 mm |
| Display hoogte | 418 mm |
| Display gewicht | 5 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 824 mm |
| Diepte verpakking | 119 mm |
| Hoogte verpakking | 554 mm |
| Gewicht verpakking | 7 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C, Stroom |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 øC |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 80 procent |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100 Mbit/s |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | UKCA, UL, cUL, CSA, Federal Communications Commission (FCC), CE, VCCI, RCM |
| Overige specificaties | |
| Planningsfunctie | Ja |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |