Desktop Monitor - Pro Mp341cq E12 - 34in - 3440 X 1440 - Va Antiglare - Black
ITCurry #: 8632A989 | Article #: PRO MP341CQ E12Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
251,34
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 86,4 cm (34") |
| Resolutie | 3440 x 1440 Pixels |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Soort paneel | VA |
| Touchscreen | Nee |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/mý |
| Responstijd | 4 ms |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Reactietijd (MPRT) | 1 ms |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Schermkrommingsclassificatie | 1500R |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3440 x 1440 |
| Typische contrastverhouding | 3500:1 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178ø |
| Kijkhoek, verticaal | 178ø |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Pixel pitch | 0,23175 x 0,23175 mm |
| Frequentiebereik horizontaal | 70,73 - 178,8 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 120 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 79,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,4 cm |
| Schermdiameter in centimeters | 86,36 cm |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Kleurbereik | 91 procent |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 114 procent |
| NTSC-dekking (normaal) | 86 procent |
| Gleurengamma DCI-P3 | 91 procent |
| Prestatie | |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Multimedia | |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Design | |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Kleur van het product | Zwart |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| Poorten & interfaces | |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| DVI-poort | Ja |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| HDMI versie | 2.0b |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.4a |
| Audio-ingangen | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Ergonomie | |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | -3,5 - 21,5ø |
| Energie | |
| Energie-effici‰ntieklasse (SDR) | E |
| Energie-effici‰ntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 25 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 50 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Soort voeding | Intern |
| Energie-effici‰ntieschaal | A tot G |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 809,3 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 237 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 469,5 mm |
| Gewicht (met standaard) | 7,1 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 809,3 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 106,8 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 365,8 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 6 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 1000 mm |
| Diepte verpakking | 213 mm |
| Hoogte verpakking | 513 mm |
| Gewicht verpakking | 11,1 kg |
| Type verpakking | Doos |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}