Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
24,44
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De Kensington Pro Fit™ middelgrote draadloze muis biedt gebruikers ongecompliceerde productiviteit voor een kantooromgeving. Met een opbergbare nanoontvanger is deze muis bovendien ook zeer geschikt voor laptops. Het ergonomische, voor rechtshandigen geoptimaliseerde ontwerp met een uiterst nauwkeurige optische sensor biedt betrouwbare en gevoelige besturingscontrole. De Pro Fit™ middelgrote draadloze muis is duurzaam en voorzien van een beperkte levenslange garantie.
| Muis | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bewegingsresolutie | 1600 DPI |
| Scroll type | Wiel |
| Aantal knoppen | 3 |
| Aanbevolen gebruik | PC/Laptop |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Type batterij | AAA |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 140 mm |
| Diepte verpakking | 203 mm |
| Hoogte verpakking | 78 mm |
| Gewicht verpakking | 199 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet (EU) | 220 stuk(s) |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 5 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 159 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 450 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 228 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,46 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 990 g |
| Overige specificaties | |
| Speciale eigenschappen | Wireless USB Receiver Storage; SmartFitT |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 8; Chrome OS 44 or above; Windows 10; Windows 7; macOS 10.10 or above; macOS 10.9; Windows 11; macOS X 10.11; Vista; XP |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}