Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
37,37
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Bescherm de gevoelige informatie op uw beeldscherm met een Kensington Privacy Screen Filter. Blokkeer nieuwsgierige ogen tegen meekijken en houd uw gegevens veilig.
| Design | |
| Maximale schermgrootte | 38,1 cm (15") |
| Geschikt voor | Laptop |
| Kenmerken | |
| Compatibiliteit | Surface Laptop 3 (15"); Surface Laptop 5 (15"); Surface Laptop 4 (15") |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 280 mm |
| Diepte verpakking | 445 mm |
| Hoogte verpakking | 7 mm |
| Gewicht verpakking | 260 g |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 300 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 465 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 105 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 2,9 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}