Privacy Screen Filter 2 Way Removable 34in 21:9 Dell-c3422we
ITCurry #: 29056196 | Article #: 628903Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
115,33
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Privacyfilters zijn een snelle en eenvoudige manier om ongeoorloofd meekijken te voorkomen. De filters van Kensington zijn gemaakt voor de werkomgeving van vandaag. Het zijn veelzijdige hulpmiddelen die meer doen dan alleen gevoelige data afschermen van pottenkijkers. Gebruikers loggen vaak elke dag in vanaf verschillende apparaten en locaties, met dus ook een verschillende lichtinval. Nu thuiswerkers waarschijnlijk meer tijd achter hun scherm doorbrengen3, zorgen onze filters tegen weerkaatsing en blauw licht voor prettigere schermtijd, in elke omgeving.
| Design | |
| Maximale schermgrootte | 86,4 cm (34") |
| Geschikt voor | Monitor |
| Kenmerken | |
| Beeldverhouding | 21:9 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 440 mm |
| Diepte verpakking | 845 mm |
| Hoogte verpakking | 13 mm |
| Gewicht verpakking | 747 g |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 445 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 850 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 80 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4,64 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 5 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}