-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Kensington's universele plug & play H2000 USB-C-headset levert een meeslepende en gefocuste ervaring. De geluidstechnologie is exceptioneel en een ergonomisch over-ear ontwerp zorgt voor de hoogste productiviteit. De H2000 heeft oorkussens van memory foam met verkoelende gel die zijn gemaakt van luchtdoorlatend materiaal dat warmte overdraagt zodat u de hele dag comfortabel blijft. De ruisonderdrukkende microfoons dempen afleidende geluiden, LED-indicatoren geven aan dat u 'bezet' bent en kunnen afleidingen dempen en de inline bediening voor muziek en sidetones zorgen dat u beter telefoongesprekken kunt voeren. Dynamische drivers van neodymium (40 mm) bieden een exceptionele audio-ervaring voor gesprekken en muziek. Een 1,8 m (6') lange USB-C-kabel van gevlochten nylon zorgt voor ruimte om af even toe even op te staan. De H2000 maakt onderdeel uit van het Kensington-ecosysteem voor professionele videovergaderingen, welke een complete ervaring biedt zodat u productiever kan zijn.
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-C |
| Hoofdtelefoon | |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 85 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 182 mm |
| Gewicht verpakking | 280 g |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 225 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 490 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 255 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 3 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 1,42 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 5 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |