-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Met optimaal comfort en prestaties combineert de Kensington ErgoSoft™-muismat met polssteun een ergonomisch verantwoord design met de best mogelijke precisie voor optische en lasermuizen. Dankzij de ultrazachte buitenkant met gelkussen en een unieke stof die optimale muisprestaties mogelijk maakt, is de Ergosoft-muismat met polssteun voelbaar anders.
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 198 mm |
| Diepte verpakking | 247 mm |
| Hoogte verpakking | 33 mm |
| Gewicht verpakking | 440 g |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 220 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 293 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 215 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 3,05 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 6 stuk(s) |
| Netto gewicht kartonnen doos | 2,66 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |