Dual Video Driverless Mobile Dock UH1440P USB-C 5Gbps 85W Pass-Through Power - DP/HDMI/VG
ITCurry #: 29056090 | Article #: K33853WW-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Professionals ontdekken dat ze productiever kunnen zijn als ze met meerdere monitoren verbonden zijn. En nu steeds meer mensen op verschillende locaties werken en hun apparaten moeten aansluiten op andere (en vaak oudere) monitoren, hebben ze een compact en mobiel dock nodig dat geschikt is voor al deze opstellingen. Met het UH1440P USB-C Mobile Dock kunt u optimaal gebruik maken van oudere monitoren. U kunt maximaal twee DP/HDMI- of DP/VGA-monitoren aansluiten. Dit universeel compatibele USB-C-dock zonder stuurprogramma's ondersteunt tot 85 W aan pass-through voeding. Ideaal als u niet geen logge lichtnetadapter mee wilt sjouwen. U kunt gewoon de USB-C-stroomvoorziening van uw laptop gebruiken om de laptop op te laden en ook het dock van voeding te voorzien. Het 10-in-1-design omvat drie USB-A-poorten, een 3,5mm-audiopoort, sleuven voor Micro SD- en SD-kaarten en een Gigabit Ethernetpoort.
| Poorten & interfaces | |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| USB Power Delivery tot max. | 85 W |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Prestatie | |
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Plug and play | Ja |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | iPadOS |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 124 mm |
| Diepte verpakking | 183 mm |
| Hoogte verpakking | 27 mm |
| Gewicht verpakking | 110 g |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 140 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 376 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 130 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 2,44 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 1,69 kg |
| Overige specificaties | |
| Compatibele besturingssystemen | macOS 10.15 or above; Windows 10 or above |
| Aantal USB-aansluitingen | 3 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |