-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Het ClickSafe® Universele combinatielaptopslot past op elke laptopbeveiligingsuitsparing (standaard T-bar, nano of wedge) om uw laptop te vergrendelen, ongeacht het merk of de generatie. Van Kensington, uitvinder en wereldmarktleider op het gebied van laptopbeveiligingssloten.
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart, Metallic |
| Beste gebruik | Laptop |
| Slot type | Combinatieslot |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| kabelslot veiligheids functies | ClickSafe |
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Coating | Kunststof |
| Gemakkelijk te installeren | Ja |
| Gebruiksvriendelijk | Ja |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Gewicht | 270 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 135 mm |
| Diepte verpakking | 135 mm |
| Hoogte verpakking | 20 mm |
| Gewicht verpakking | 240 g |
| Logistieke gegevens | |
| Netto gewicht kartonnen doos | 5,95 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 83014090 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 160 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 490 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 155 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 6,34 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 25 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |