Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
22,39
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Deze tas werkt waar uw werk u ook heenvoert.
| Kenmerken | |
| Compatibiliteit | Laptops |
| Maximale schermgrootte | 43,2 cm (17") |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Technische details | |
| Nettogewicht pallet | 67 kg |
| Producten per pallet (EU) | 60 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutobreedte | 80 cm |
| Pallet brutolengte | 120 cm |
| Pallet brutohoogte | 104 cm |
| Pallet brutogewicht | 67 kg |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}