Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
39,44
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De CH1200 USB-C® 10Gbps 4-Port Hub biedt data transfer snelheden tot 10 Gbps en is een handig en compact accessoire om maximaal vier USB-A-apparaten, zoals USB-sticks, headsets, muizen en toetsenborden, aan te sluiten via een enkele USB-C®-poort op uw computer of docking station. Dit is een eenvoudige plug & play oplossing zonder stuurprogramma's of downloads. Dankzij de USB 3.2-technologie biedt de hub ondersteuning voor overdrachtssnelheden tot 10 Gpbs. Dat is 20 keer sneller dan USB 2.0. De CH1200 USB-C® 4-Port Hub is een hoogwaardig accessoire dat gedekt wordt door twee jaar beperkte garantie.
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 85 mm |
| Diepte verpakking | 125 mm |
| Hoogte verpakking | 17 mm |
| Gewicht verpakking | 150 g |
| Logistieke gegevens | |
| Netto gewicht kartonnen doos | 1,07 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 98 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 190 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 120 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,5 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}