-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Met de CA1010 USB-C naar USB-A M/F Adapter kunnen gebruikers met oudere USB-A-apparaten (USB-sticks, hoofdtelefoons, oplaadkabels enz.) kunnen deze aansluiten op nieuwere USB-C-apparaten (laptops, opladers voor stopcontacten enz.), met behoud van ondersteuning voor geavanceerde functionaliteit als supersnelle data transfer en snel opladen. Door de plug & play installatie kan het product meteen worden gebruikt zonder extra stroombron of download van stuurprogramma's. Ondersteunt snelheden tot 5 Gbps, 10 keer sneller dan USB 2.0. Tot 5V/3A oplaadcapaciteit afhankelijk van het hostapparaat. Met een hoogwaardige constructie, twee jaar beperkte garantie en compatibiliteit met veel verschillende apparaten en besturingssystemen.
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 0 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 10 mm |
| Hoogte verpakking | 180 mm |
| Gewicht verpakking | 22 g |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 20 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 120 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 190 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 120 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 470 g |
| Netto gewicht kartonnen doos | 400 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |