-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De Kensington W2000 1080p Auto Focus Webcam biedt video van hoge kwaliteit (1080p @ 30fps), een omnidirectionele microfoon en unieke functies voor privacy, cameraplaatsing en goed beeld bij weinig licht. De W2000 is geoptimaliseerd om u er op uw best uit te laten zien op de populairste toepassingen voor videovergaderingen. De webcam maakt deel uit van het Kensington-ecosysteem voor professionele videovergaderingen, dat bestaat uit krachtige en uitstekend op elkaar ingestelde software en accessoires die u in staat stellen om meer tijd te besteden aan samenwerking en minder aan het oplossen van problemen. Of u nu thuis of op kantoor werkt, de W2000 laat u zien, maar dan beter, in Microsoft Teams, Google Meet, Zoom en meer.
| Design | |
| Certificering | MIL-STD-810H Method 504.3 Contamination by Fluids |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 154 mm |
| Diepte verpakking | 163 mm |
| Hoogte verpakking | 76 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Logistieke gegevens | |
| Netto gewicht kartonnen doos | 2,29 kg |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 300 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 325 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 176 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 2,89 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 8 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |