-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Met de Jabra Speak Secure Mount kunnen gebruikers de Jabra Speak monteren op een tafelblad en elke ruimte veranderen in een permanente vergaderruimte. De Jabra Speak kan heel eenvoudig in de veilige steun geplaatst worden en als u mobiel moet zijn kan hij net zo eenvoudig weer verwijderd worden. Voorzien van sterk-hechtend tape om zonder te boren te kunnen bevestigen op een plat oppervlak.
Houder voor Jabra SPEAK 410 en Jabra SPEAK 510. Zet uw speakerphone stevig op tafel.
| Kenmerken | |
| Type product | Montageset |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | PC |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 114 mm |
| Diepte verpakking | 124 mm |
| Hoogte verpakking | 188 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 220 stuk(s) |
| Land van herkomst | China |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85189000 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |