Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
32,45
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Elektronische hookswitch-oplossing voor Alcatel-telefoons
Jabra LINK 14201-09 maakt het gebruik van Elektronische hookswitch (EHS) mogelijk met Jabra GN9100 en GN9300 draadloze headsets en een breed scala aan Alcatel-telefoons (zie het compatibiliteitsoverzicht van Jabra, of neem contact op met Jabra sales voor de juiste oplossing).
Werknemers kunnen direct vanaf hun Jabra draadloze headset oproepen bedienen, tot wel 135m van hun bureau.
Specificaties:
Direct vanaf de headset oproepen beantwoorden en beëindigen
| Kenmerken | |
| Type product | Kabel |
| Merkcompatibiliteit | Alcatel |
| Compatibiliteit | Jabra GN 9120 EHS, Jabra GN 93XX Alcatel Touch 4029, Alcatel Touch 4039 Alcatel IP Touch 4028, Alcatel IP Touch 4038, Alcatel IP Touch 4068 |
| Elektronische haakschakelaar (EHS) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Bluetooth | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 120 mm |
| Diepte verpakking | 20 mm |
| Hoogte verpakking | 240 mm |
| Gewicht verpakking | 10 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85189000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 290 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 400 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 610 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,45 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 250 stuk(s) |
| Land van herkomst | China |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}