Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
437,31
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
| Camera | |
| Cameratype | Enkele camera |
| Horizontaal gezichtsveld | 120ø |
| Verticaal gezichtsveld | 90ø |
| PTZ control | Nee |
| Video | |
| Maximale videoresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Picture-in-Picture | Nee |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Poorten & interfaces | |
| USB Type-C-connector | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Verpakkingsinhoud | Jabra Cam IQ Camera |
| Prestatie | |
| Auto-framing | Nee |
| Certificering | Microsoft Teams Rooms;Zoom Room |
| Audio | |
| Echo annulatie | Nee |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Certificaten | |
| Gecertificeerd voor Microsoft Teams | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 40 mm |
| Diepte | 72 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Gewicht | 120 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}