-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De Jabra Perform 45 SE is een lichtgewicht en discrete Bluetooth® mono-headset met een beltijd tot wel 27 uur, zodat winkelmedewerkers altijd bereikbaar blijven.
| Prestatie | |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband, oorhaak |
| Aanbevolen gebruik | Business/Everyday |
| Marktsegment | Consument |
| Headset type | Monauraal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Volumeregeling | Knop |
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP54 |
| LED-indicatoren | Bluetooth |
| Virtuele surround | Nee |
| Hartslag monitor | Nee |
| Bewegingssensor | Nee |
| Beengeleidingssensor | Nee |
| OTA (Over-the-air) updates | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Gehoorbeschermingstechnologie‰n | Sidetone-technologie |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Nee |
| Aantal opgeslagen gekoppelde apparaten | 8 |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| Doorgelust | Nee |
| HD-stem | Nee |
| Automatisch verbinden | Nee |
| Drukontlasting oor | Nee |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC), Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Thermoplastic polyurethaan (TPU) |
| Refurbished | Nee |
| Aanbevolen leeftijdscategorie | Volwassene |
| Voorgesteld geslacht | Jongen/meisje |
| Plug and play | Ja |
| Werkt met Amazon Alexa | Nee |
| Stalen scharnieren | Nee |
| Certificering | ISED;FCC;REACH;Proposition 65;CE;RoHS |
| Compatibele producten | Zello, Zebra Workcloud Sync, Walkie Talkie app in Microsoft Teams |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, SBC, HSP, HFP |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Aansluitbereik | 100 m |
| Hoofdtelefoon | |
| Maximum input vermogen | 5 mW |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Diameter van de luidspreker | 1 cm |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| HearThrough | Nee |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 50 - 14000 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -38 dB |
| Aantal microfoons | 2 |
| MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) microfoon | Ja |
| Microfoon mute | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Accu gestuurd | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 100 mAh |
| Oplaadbare batterij | Nee |
| Gesprekstijd | 11 uur |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2,5 uur |
| Snel opladen | Nee |
| Oplaadbron | USB |
| Standby tijd | 90 uur |
| Draadloos opladen | Nee |
| Muziekspeler | |
| FM-radio | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 60 øC |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 45 øC |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 20 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 131 mm |
| Diepte verpakking | 41,5 mm |
| Hoogte verpakking | 171 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Oplaadhouder | Nee |
| Oplaadstation | Nee |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Garantiekaart | Ja |
| Opbergetui | Nee |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Accessoires inbegrepen in set | Siliconen oordopjes (3 maten) |
| Oordopjesmateriaal | Silicone |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Leveranciersinformatie | |
| Oplaadtijd | 120 min |
| Technische details | |
| Oordopjes | 3 eargels (one premounted standard eargel) |
| Gemakkelijke koppeling | Ja |
| Multipoint-connectiviteit | Nee |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Overige specificaties | |
| Automatische volumebijstelling | Nee |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| USB kabel lengte | 1,2 m |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Talen voor spraakbegeleiding | Engels |
| Ondersteunde applicaties | Jabra Direct;Jabra Xpress |
| Luidspreker | Nee |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 14 - 140 øF |
| Beschermetui | Nee |
| Spraakbesturing | Ja |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Verpakkingsinhoud | Headset;3 sizes of EarGels;Safety Information and Warranty;USB-C to USB-A cable |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |