Headset Evolve2 50 MS - Mono - USB-C/A - No Bluetooth
ITCurry #: 95074858 | Article #: 25069-899-899-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Professionele gesprekken vanuit de logeerkamer. Motiverende playlists voordat je een grote presentatie geeft. Meditatieve klanken voor je concentratie. Met eersteklas geluid voor al je gesprekken en muziek en een ultra-zacht, verrassend comfortabel ontwerp, is de Evolve2 50 speciaal ontwikkeld voor jouw hybride werkritme.
| Prestatie | |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Snoerlengte | 1,7 m |
| LED-indicatoren | Call |
| Virtuele surround | Nee |
| Hartslag monitor | Nee |
| Bewegingssensor | Nee |
| Beengeleidingssensor | Nee |
| OTA (Over-the-air) updates | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Geoptimaliseerd voor | Microsoft Teams |
| Gehoorbeschermingstechnologie‰n | Jabra PeakStop |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Nee |
| Doorgelust | Nee |
| HD-stem | Nee |
| Automatisch verbinden | Ja |
| Drukontlasting oor | Nee |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC), Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Refurbished | Nee |
| Unified communications | Nee |
| Krachtige bas | Ja |
| Push-to-Talk (PTT) | Nee |
| Werkt met Amazon Alexa | Nee |
| Stalen scharnieren | Nee |
| Certificering | Cisco;Unify;Microsoft Teams;Zoom;Google Meet;Amazon Chime;Works With Chromebook |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-C / USB Type-A |
| Bluetooth-profielen | A2DP, SBC, AVRCP |
| Frequentierespons (muziekmodus) | 20 - 20000 Hz |
| Frequentierespons (gespreksmodus) | 150 - 6800 Hz |
| Aansluitbereik | 30 m |
| Hoofdtelefoon | |
| Maximum input vermogen | 30 mW |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Impedantie | 16 Ohm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 84 dB |
| Diameter van de luidspreker | 2,8 cm |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukkingstype | Passief |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| HearThrough | Nee |
| Microfoon | |
| Frequentie microfoon | 20 - 10000 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -35 dB |
| Aantal microfoons | 3 |
| Microfoon mute | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Snel opladen | Nee |
| Vervangbare batterij | Nee |
| Muziekspeler | |
| FM-radio | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 55 øC |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 55 øC |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 193 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Hoogte | 65 mm |
| Gewicht | 99 g |
| Verpakking | |
| Verpakkingsbreedte (imperiaal) | 5 cm (1.97") |
| Verpakkingsdiepte (imperiaal) | 17 cm (6.69") |
| Verpakkingshoogte (imperiaal) | 20,2 cm (7.95") |
| Breedte verpakking | 50 mm |
| Diepte verpakking | 170 mm |
| Hoogte verpakking | 202 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Oplaadhouder | Nee |
| Oplaadstation | Nee |
| Opbergetui | Nee |
| Oorkussenmateriaal | Kunstleer |
| Certificaten | |
| Gecertificeerd voor Microsoft Teams | Ja |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Technische details | |
| Gemakkelijke koppeling | Nee |
| Multipoint-connectiviteit | Nee |
| Overige specificaties | |
| Automatische volumebijstelling | Nee |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Diepte (imperiaal) | 17,5 cm (6.89") |
| Hoogte | 6,5 cm (2.56") |
| Breedte | 19,3 cm (7.6") |
| Ondersteunde applicaties | Jabra Direct;Jabra Xpress |
| Luidspreker | Nee |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Gespreksbeheer | Remote Call Control (RCC) |
| Type oorkussen | Single size leatherette cushion |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 14 - 113 øF |
| Beschermetui | Ja |
| Kabellengte | 14,2 cm (5.58") |
| Spraakbesturing | Nee |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Carry pouch;User documents |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |