Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
53,00
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Gemaakt voor productiviteit. Lichtgewicht, betrouwbaar en comfortabel.
| Prestatie | |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Monauraal |
| Virtuele surround | Nee |
| Hartslag monitor | Nee |
| Bewegingssensor | Nee |
| Beengeleidingssensor | Nee |
| OTA (Over-the-air) updates | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Geoptimaliseerd voor | Unified Communication |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Nee |
| Doorgelust | Nee |
| HD-stem | Ja |
| Automatisch verbinden | Nee |
| Drukontlasting oor | Nee |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC), Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Refurbished | Nee |
| Unified communications | Nee |
| Krachtige bas | Nee |
| Push-to-Talk (PTT) | Nee |
| Werkt met Amazon Alexa | Nee |
| Stalen scharnieren | Nee |
| Certificering | Alcatel-Lucent;Avaya;Cisco;Unify;Mitel;Citrix |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-C |
| Frequentierespons (muziekmodus) | 20 - 20000 Hz |
| Frequentierespons (gespreksmodus) | 100 - 12000 Hz |
| Hoofdtelefoon | |
| Maximum input vermogen | 30 mW |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Gevoeligheid koptelefoon | 115 dB |
| Diameter van de luidspreker | 2,8 cm |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| HearThrough | Nee |
| Microfoon | |
| Microfoon mute | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Snel opladen | Nee |
| Vervangbare batterij | Nee |
| Muziekspeler | |
| FM-radio | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 55 øC |
| Temperatuur bij opslag | -5 - 55 øC |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 174,6 mm |
| Diepte | 151,7 mm |
| Hoogte | 55,7 mm |
| Verpakking | |
| Verpakkingsbreedte (imperiaal) | 18,6 cm (7.32") |
| Verpakkingsdiepte (imperiaal) | 5,33 cm (2.1") |
| Verpakkingshoogte (imperiaal) | 21,5 cm (8.46") |
| Breedte verpakking | 186 mm |
| Diepte verpakking | 53,5 mm |
| Hoogte verpakking | 215 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Oplaadhouder | Nee |
| Oplaadstation | Nee |
| Opbergetui | Nee |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Technische details | |
| Gemakkelijke koppeling | Nee |
| Multipoint-connectiviteit | Nee |
| Overige specificaties | |
| Automatische volumebijstelling | Nee |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Gespreksbeheer | Remote Call Control (RCC) |
| Diepte (imperiaal) | 15 cm (5.9") |
| Hoogte | 5,59 cm (2.2") |
| Breedte | 17,5 cm (6.9") |
| Luidspreker | Nee |
| Type oorkussen | Leatherette size M |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 14 - 131 øF |
| Beschermetui | Ja |
| Spraakbesturing | Nee |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Protective bag;User documents |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}