Headset Engage 75 Se - Convertible - Dect - Connect 5 Devices Desk Pc
ITCurry #: 95074838 | Article #: 9655-583-117Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
291,89
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
| Prestatie | |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband, Neckband |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| LED-indicatoren | Call, Batterijstatus, Dempen |
| Virtuele surround | Nee |
| Hartslag monitor | Nee |
| Bewegingssensor | Nee |
| Beengeleidingssensor | Nee |
| OTA (Over-the-air) updates | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Geoptimaliseerd voor | Unified Communication |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Nee |
| Doorgelust | Nee |
| HD-stem | Nee |
| Automatisch verbinden | Nee |
| Drukontlasting oor | Nee |
| Refurbished | Nee |
| Unified communications | Ja |
| Krachtige bas | Nee |
| Push-to-Talk (PTT) | Nee |
| Werkt met Amazon Alexa | Nee |
| Stalen scharnieren | Nee |
| Certificering | Zoom;Works with all leading UC platforms;Google Meet;Amazon Chime;Works With Chromebook |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Frequentierespons (muziekmodus) | 40 - 16000 Hz |
| Frequentierespons (gespreksmodus) | 150 - 6800 Hz |
| Aansluitbereik | 100 m |
| Hoofdtelefoon | |
| Frequentiebereik koptelefoon | 40 - 16000 Hz |
| Diameter van de luidspreker | 1,3 cm |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| HearThrough | Nee |
| Microfoon | |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Microfoon mute | Nee |
| Accu/Batterij | |
| Accu gestuurd | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 170 mAh |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 1,5 uur |
| Snel opladen | Nee |
| Vervangbare batterij | Nee |
| Muziekspeler | |
| FM-radio | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 55 øC |
| Temperatuur bij opslag | -5 - 45 øC |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 21 g |
| Verpakking | |
| Verpakkingsbreedte (imperiaal) | 14,5 cm (5.7") |
| Verpakkingsdiepte (imperiaal) | 19 cm (7.48") |
| Verpakkingshoogte (imperiaal) | 9,3 cm (3.66") |
| Breedte verpakking | 145 mm |
| Diepte verpakking | 190 mm |
| Hoogte verpakking | 93 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Oplaadhouder | Nee |
| Oplaadstation | Nee |
| Opbergetui | Nee |
| Leveranciersinformatie | |
| Oplaadtijd | 90 min |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Technische details | |
| Gemakkelijke koppeling | Nee |
| Multipoint-connectiviteit | Ja |
| Overige specificaties | |
| Automatische volumebijstelling | Nee |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Gespreksbeheer | Remote Call Control (RCC) |
| Ondersteunde applicaties | Jabra Direct;Jabra SDK;Jabra Xpress |
| Luidspreker | Nee |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Batterij-indicator | Ja |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 14 - 131 øF |
| Stroomverbruik (typisch) | 4,875 W |
| Beschermetui | Nee |
| Spraakbesturing | Nee |
| Digital Signal Processing (DSP) | Nee |
| Verpakkingsinhoud | Headset;EarGels;Ear hook;Head band;Phone adapter cable;Neckband;User documents;Headset base unit;Power supply;USB-C to USB-A cable |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}