Headset Biz 2400 II - Mono - Quick Disconnect (QD) Connector - 3-1 - Noise Cancelling - Wideband - Balanced
ITCurry #: 95073218 | Article #: 2486-825-209Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
126,25
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De BIZ 2400 II biedt een uitstekend geluid aan beide kanten van het gesprek, voor een uitmuntende klantervaring. De Biz 2400 II is tot 40% lichter dan vergelijkbare headsets en dankzij de lage druk van de hoofdband kan de medewerker zich in ongeëvenaard comfort concentreren op het gesprek met de klant.
Jabra BIZ 2400 II QD Mono is een mono-headset met QD (Quick Disconnect)-plug, die u in staat stelt direct te verbinden met een grote variëteit aan bureautelefoonsystemen.
| Prestatie | |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband, oorhaak, Neckband |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Monauraal |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Virtuele surround | Nee |
| Hartslag monitor | Nee |
| Bewegingssensor | Nee |
| Beengeleidingssensor | Nee |
| OTA (Over-the-air) updates | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Gehoorbeschermingstechnologie‰n | Jabra PeakStop |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Nee |
| Doorgelust | Nee |
| HD-stem | Ja |
| Automatisch verbinden | Nee |
| Drukontlasting oor | Nee |
| Refurbished | Nee |
| Werkt met Amazon Alexa | Nee |
| Stalen scharnieren | Nee |
| Land van herkomst | China |
| Certificering | Unify |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Bluetooth-profielen | AAC, SBC |
| Hoofdtelefoon | |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| HearThrough | Nee |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Boom |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Microfoon mute | Nee |
| Accu/Batterij | |
| Oplaadbare batterij | Nee |
| Snel opladen | Nee |
| Muziekspeler | |
| FM-radio | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 54 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 184 mm |
| Diepte verpakking | 68 mm |
| Hoogte verpakking | 140 mm |
| Gewicht verpakking | 250 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Oplaadhouder | Nee |
| Oplaadstation | Nee |
| Snelstartgids | Ja |
| Opbergetui | Nee |
| Oordopjes | Ja |
| Oorkussenmateriaal | Kunstleer |
| Aantal | 1 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 393 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 316 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 600 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 12 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 44 stuk(s) |
| Technische details | |
| Verwijderbare oorhaak | Ja |
| Gemakkelijke koppeling | Nee |
| Multipoint-connectiviteit | Nee |
| Hoofdbandkussen | Ja |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Overige specificaties | |
| Automatische volumebijstelling | Nee |
| QD-connector | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Luidspreker | Nee |
| Type oorkussen | Leatherette size L |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Beschermetui | Ja |
| Clip | Ja |
| Spraakbesturing | Nee |
| Digital Signal Processing (DSP) | Nee |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Ear hook;Protective bag;Neckband;Leather-feel ear cushion;User documents;Clorthing clip;Headband cushion |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}