ProDesk 4 Mini G1i AI - Core Ultra 5 235T - 16GB RAM - 512GB SSD - Win11 Pro - Azerty Belgian
ITCurry #: 1170RWM6 | Article #: BY7A0ET#UUGFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
889,12
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Met AI en één enkele kabel transformeer je kleine ruimtes tot krachtige innovatiehubs
De HP ProDesk 4 Mini G1i Desktop AI-pc biedt zakelijke prestaties, beveiliging en flexibele installatie, allemaal met maar één kabel, voor elk bedrijf.?Deze kleine, maar krachtige pc van één liter heeft genoeg power voor grote en kleine bedrijven, met een krachtige Intel CPU[2] met een 13 TOPS NPU.[5] Ontdek wat AI voor je kan doen!
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processormodel | 235T |
| Aantal processorkernen | 14 |
| Processor aantal threads | 14 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5 GHz |
| Prestatiekernen | 6 |
| Effici‰nte kernen | 8 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4,4 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,2 GHz |
| Effici‰nte kernbasisfrequentie | 1,6 GHz |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Processor basisvermogen | 35 W |
| Maximaal turbovermogen | 114 W |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Totale processorprestaties tot | 27 TOPs |
| NPU-prestaties tot | 13 TOPs |
| GPU-prestaties tot | 6 TOPs |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugenslots | 2x DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Geheugenmodule type | SODIMM |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 5600 MT/s |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | Nee |
| Aantal storage drives ge‹nstalleerd | 1 |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| NVMe | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Prestatie | |
| Markt positionering | Bewezen productiviteit |
| Chipset moederbord | Intel Q870 |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Type product | Mini PC |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Soort antenne | 2x2 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| DisplayPort versie | 2.1 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Energie | |
| Netvoeding | 90 W |
| Voeding, voltage ingang | 100 - 240 V |
| Ingangsfrequentie voeding | 50/60 Hz |
| Design | |
| Type behuizing | Mini PC |
| Kleurnaam | Jack black |
| Kleur van het product | Zwart |
| Intel© vProT Platform Eligibility | Ja |
| Introductie jaar | 2025 |
| Land van herkomst | China, Thailand |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Meegeleverde software | HP Wolf Pro Security-editie (1 jaar) |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Processor speciale functies | |
| Intel© Turbo Boost Technology | Ja |
| Brand-specifieke functies | |
| HP Support Assistant | Ja |
| HP Kunstmatige intelligentie | AI PC |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199485211633 |
| HP-segment | Bedrijf |
| Audio | |
| Audiochip | Realtek ALC3252 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 177 mm |
| Diepte | 181 mm |
| Hoogte | 177 mm |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 481 mm |
| Diepte verpakking | 105 mm |
| Hoogte verpakking | 240 mm |
| Gewicht verpakking | 3,4 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief muis | Ja |
| Muisconnectiviteit | Bedraad |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Invoerapparaat model | HP 125 Wired Mouse |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT, TCO10 |
| Duurzame technologie‰n en materialen | Bulkverpakking beschikbaar; De kussens van vormkarton in de doos zijn 100% duurzaam geproduceerd en recyclebaar; 55% PCR-materiaal; 100% gerecyclede zeldzame aardelementen in speaker; De buitenverpakking en gegolfde kussens zijn 100% duurzaam geproduceerd en recyclebaar; Tot 90% ocean-bound plastic in speakerbehuizing en I/O-strip |
| Toetsenbord | |
| Toetsenbordconnectiviteit | Bedraad |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8471500000 |
| Leveranciersinformatie | |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar (1-1-1) garantie omvat 1 jaar garantie op onderdelen, arbeid en reparatie onsite. De algemene voorwaarden verschillen per land. Bepaalde beperkingen en uitsluitingen zijn van toepassing. |
| Ondersteuningsdienst inbegrepen | HP 2 jaar onsite HW-supp op de volgende werkdag voor desktops. De algemene voorwaarden zijn te vinden op https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-6385NLE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123NLE.pdf |
| Technische details | |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 43211507 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}