Poly Voyager Focus 2-M USB-C-C Headset USB-C/A Adapter Charging Stand Poly+ 3years
ITCurry #: 1170SHF6 | Article #: CB8R3AA#AC3Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
175,05
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Blijf gefocust
Creëer een focuszone om je heen met de Voyager Focus 2 Bluetooth-stereoheadset. Slim ontworpen met perfecte audio. Je hoort alleen jouw gesprek. Zo blijf je gefocust.
| Prestatie | |
| Kleurnaam | Black |
| Land van herkomst | Mexico |
| Hoofdtelefoon | |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 155 mm |
| Diepte | 66 mm |
| Hoogte | 183 mm |
| Gewicht | 175 g |
| Technische details | |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Overige specificaties | |
| Compatibiliteit | Compatibel met pc's via de meegeleverde BT700 Bluetooth-adapter of via een USB-kabel; smartphone via Bluetooth |
| Andere ondersteundende systemen | Android, iOS |
| UNSPSC-code | 43191638 |
| Meegeleverde software | Poly Lens |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; Windows 10; macOS; AndroidT; iOS |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}