Poly Studio Large Room Kit for MS Teams: Studio E70 Smart Camera with GC8
ITCurry #: 1170QSU8 | Article #: 9C946AAFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
854,93
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Slimmere ruimtes, betere vergaderingen
Til online vergaderingen naar een hoger niveau met AI-gestuurde samenwerkingsfuncties. Ervaar video in hoge resolutie met slimme cameraframing en een veilige vergader-pc in Microsoft Teams Rooms. Stap in de toekomst met Poly Studio Room-kits [1].
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Wit |
| Technische details | |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11006260_en-US-1.pdf |
| Logistieke gegevens | |
| UNSPSC-code | 45111902 |
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 80 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 321 mm |
| Diepte | 102 mm |
| Hoogte | 89,1 mm |
| Gewicht | 907 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}