-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Moeiteloos ruimte besparen
Creëer een compacte, efficiënte werkruimte met de HP B200 pc-montagebeugel. U bevestigt de beugel gewoon aan de voet van uw P G5 Series monitor en schuift uw HP Desktop Mini-pc[1] er gemakkelijk in voor een optimale ruimtebesparende oplossing die de toegang tot de poorten of het kantelen niet belemmert.
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Maximale gewichtscapaciteit | 6 kg |
| UNSPSC-code | 31162313 |
| Land van herkomst | China |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Compatibiliteit | Compatibel met HP P22v G5, HP P22 G5, HP P22h G5, HP P24v G5, HP P24 G5, HP P24h G5, HP P27 G5 en HP P27h G5. |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 533 g |
| Breedte | 181 mm |
| Diepte | 175,5 mm |
| Hoogte | 49,1 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 278 mm |
| Diepte verpakking | 251 mm |
| Hoogte verpakking | 62 mm |
| Gewicht verpakking | 883 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |