OMEN MAX Gaming 16-ah0900nd - 16in - Core Ultra 9 275HX - 32GB RAM - 1TB SSD - Win11 Home - Qwerty US/Int'l
ITCurry #: 1170SAH7 | Article #: B98R4EA#ABHFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
5014,26
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Gebouwd om grenzen te verleggen
De OMEN 16 MAX gaming laptop is thuis en onderweg supersnel. Met Next Gen NVIDIA GPU's en Intel Core™ Ultra CPU's[1], een nieuwe Unleashed Mode voor handmatig overklokken en een thermische architectuur die zowel throttling als langdurige slijtage tegengaat, kunnen echte gamers jarenlang vooruit.
| Design | |
| Kleurnaam | Shadow black |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Clamshell |
| Markt positionering | Gamen |
| Productontwerp | Gezandstraald en lakafwerking |
| Land van herkomst | China |
| Originele merknaam | HP |
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Resolutie | 2560 x 1600 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | WQXGA |
| Soort paneel | IPS |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Schermomlijsting-technologie | Micro-Edge |
| Helderheid | 500 cd/mý |
| Schermdiameter in centimeters | 40,6 cm |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Kleurbereik | 100 procent |
| Beeldschermreactietijd rise/fall | 3 ms |
| Maximale refresh snelheid | 240 Hz |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 9 |
| Processormodel | 275HX |
| Aantal processorkernen | 24 |
| Processor aantal threads | 24 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,4 GHz |
| Processor cache | 36 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU-prestaties tot | 13 TOPs |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Geheugen-slots (beschikbaar) | 2 |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| SSD interfaces | PCI Express 5.0 |
| NVMe | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Grafisch | |
| Fabrikant van aparte grafische adapter | NVIDIA |
| Discreet grafische adapter model | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Grafische geheugen | 16 GB |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR7 |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| Audio | |
| Audiosysteem | DTS:X Ultra |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Netwerk | |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Soort antenne | 2x2 |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 7 BE200 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 2500,10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Intel© Thunderbolt 4 | Ja |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| USB Sleep-and-Charge poorten | 2 |
| Prestatie | |
| Chipset moederbord | Intel HM870 |
| Temperatuursensor | Ja |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Kleur achtergrondverlichting van toetsenbord | RGB |
| Zone met toetsenbordverlichting | Programmeerbare toetsen RGB |
| Full-size toetsenbord | Ja |
| Kleur toetsenbord | Shadow black |
| Software | |
| Trial-software | 3 maanden lang 100 GB Dropbox-opslag |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Processor speciale functies | |
| Intel© Turbo Boost Technology | Ja |
| Brand-specifieke functies | |
| HP Audio Boost | Ja |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP Imagepad | Ja |
| HP Security tools | Webcam Kill Switch; Ondersteuning voor Trusted Platform Module (TPM) |
| HP Software provided | HP Support Assistant; HP Connection Optimizer; OMEN Gaming Hub |
| HP Kunstmatige intelligentie | AI PC |
| HP-segment | Thuis |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198990711041 |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Aantal batterijcellen | 6 |
| Batterijcapaciteit | 83 Wh |
| Snel opladen | Ja |
| Snelle oplaadtijd (50%) | 30 min |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 330 W |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Beveiliging | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | EPEAT Gold |
| Duurzame technologie‰n en materialen | De rand bevat plastic dat anders in zee zou zijn beland; Keycaps en schaarmechanismen bevatten PCR-materiaal; Gerecycled metaal in de klep, de voet en de scharnierdop(pen) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 356,5 mm |
| Diepte | 269 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 2,29 cm |
| Hoogte (achterzijde) | 2,48 cm |
| Gewicht | 2,68 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 94 mm |
| Diepte verpakking | 428 mm |
| Hoogte verpakking | 332 mm |
| Gewicht verpakking | 4,74 kg |
| Koolstofvoetafdruk | |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 150 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 119 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 2 |
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 1 |
| Totale koolstofuitstoot, zonder gebruiksfase (kg CO2e) | 29 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Technische details | |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true ; HP REG 23010, 08028 Barcelona, Spain ; reg@hp.com |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 43211503 |
| Geheugenmodule type | SODIMM |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar (1-1-0) garantie omvat 1 jaar garantie op onderdelen en arbeidskosten. Geen reparatie onsite. De algemene voorwaarden verschillen per land. Bepaalde beperkingen en uitsluitingen zijn van toepassing. |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}