Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
29,93
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Ideaal voor thuis en kleine kantoren die tegen een betaalbare prijs met de lasertechnologie van HP willen printen.
Print duizenden laserprinterpagina's van hoge kwaliteit zonder cartridge met het unieke, schone en eenvoudig te gebruiken tonerbijvulsysteem van HP. Print nog eens 2500 pagina's met de tweede tonerbijvulkit.[2] Reken op HP voor een simpele en betrouwbare printervaring.
| Kenmerken | |
| Compatibiliteit | HP 143 tonerbijvulkits werken met: |
| Aantal per verpakking | 2 stuk(s) |
| Aantal zwarte tonercartridges | 1 |
| Zwarte toner paginaopbrengst | 2500 pagina's |
| Soort | Origineel |
| Printkleuren | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Type aanbod | Multi-verpakking |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Ingebouwde drumeenheid | Nee |
| Land van herkomst | China |
| HP-segment | Bedrijf |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 35 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 40 øC |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 365 mm |
| Diepte | 137,9 mm |
| Hoogte | 64 mm |
| Gewicht | 700 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 365 mm |
| Diepte verpakking | 137,9 mm |
| Hoogte verpakking | 64 mm |
| Gewicht verpakking | 870 g |
| Type verpakking | Doos |
| Duurzaamheid | |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 2,7 |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193905679386 |
| Overige specificaties | |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| UNSPSC-code | 44103116 |
| Technische details | |
| Inhoud | 2 tonerbijvulkits; Recyclinggids; Installatiegids; Garantieflyer |
| Logistieke gegevens | |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1958,09 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 4,01 kg (8.84 lbs) |
| Maximum aantal stapelbare verpakkingen | 12 stuk(s) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1199,9 x 800,1 x 1958,1 mm (47.2 x 31.5 x 77.1") |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 385,1 kg (849 lbs) |
| Afmetingen Europese pallet (b x d x h) | 1200 x 800 x 2448,05 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4,46 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 8 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 8 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 96 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 12 stuk(s) |
| Pallet brutobreedte | 120 cm |
| Pallet brutolengte | 80 cm |
| Pallet brutohoogte | 195,8 cm |
| Pallet brutogewicht | 385,1 kg |
| Palletgewicht (EU) | 481,3 kg |
| Palletbreedte (UK) | 120 cm |
| Palletlengte (UK) | 80 cm |
| Pallethoogte (UK) | 2,45 m |
| Palletgewicht (UK) | 481,3 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}