Multi-Device Bluetooth Keyboard 460 - Black - Azerty Belgian
ITCurry #: 1170QTW2 | Article #: 7N7B8AA#AC0-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Volledig toetsenbord. Volledig mobiel. Volledig jouw type.
Je kunt gaan en staan waar je wil met het HP 460 Bluetooth-toetsenbord voor meerdere apparaten. Het is zeer functioneel en kun je eenvoudig overal mee naartoe nemen en opbergen. Dankzij de veelzijdigheid om meerdere apparaten te koppelen in combinatie met een functioneel ontwerp is dit toetsenbord voor meerdere apparaten zo gemaakt dat jij in beweging kunt blijven, kunt blijven werken en spelen, en verbonden kunt blijven.
| Toetsenbord | |
| Aanbevolen gebruik | Thuis |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Ondersteuning voor meerdere apparaten | Ja |
| Programmeerbare hot keys | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Land van herkomst | China |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| HP-segment | Thuis |
| Energie | |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Keyboard batterij type | AAA |
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Service levensduur van batterij | 24 maand(en) |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nee |
| Muis | |
| Inclusief muis | Nee |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Minimale systeemeisen | Bluetooth |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Duurzaamheid | |
| Certificaten van naleving | EAC, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 197192766934; (UUW) 197192767382 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197192766934, 197192767382 |
| Gewicht en omvang | |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 376 x 153 x 19 mm |
| Gewicht | 660 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Garantiekaart | Ja |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 426 mm |
| Diepte verpakking | 162,7 mm |
| Hoogte verpakking | 29,5 mm |
| Gewicht verpakking | 840 g |
| Technische details | |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Overige specificaties | |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; Windows 10; macOS; ChromeOS |
| Diepte | 153 mm |
| Hoogte | 19 mm |
| Breedte | 376 mm |
| UNSPSC-code | 43211706 |
| Koolstofvoetafdruk | |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 10 |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutogewicht | 234,8 kg |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 24 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 8 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |