-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Drie producten, talloze mogelijkheden
Als je onderweg bent, in je eigen stad of de wereld over reist, wil je een lichte maar duurzame rugzak voor je laptop die je overal mee naartoe kunt nemen. Gebruik deze 15,6 inch[1] laptoprugzak zoals hij is of neem de hoes en meegeleverde buidel apart mee. Voor alles wat je nodig hebt, niets meer en niets minder.
| Kenmerken | |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Kleurnaam | Gray; Green |
| Compatibiliteit | Geschikt voor de meeste laptops tot 15,6 inch |
| Maximale schermgrootte | 39,6 cm (15.6") |
| Type etui | Rugzak |
| Materiaal | Polyester |
| Hoofdkleur van product | Groen, Grijs |
| Merkcompatibiliteit | Universeel |
| Vasthoudriem voor trolleys | Ja |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig |
| Land van herkomst | China |
| HP-segment | Thuis |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 325 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Hoogte | 495 mm |
| Gewicht | 1,54 kg |
| Volume | 27 l |
| Breedte verpakking | 325 mm |
| Diepte verpakking | 200 mm |
| Hoogte verpakking | 495 mm |
| Gewicht verpakking | 1,57 kg |
| Technische details | |
| Inhoud | Rugtas; hoes; tas; afneembare riemen |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 20 stuk(s) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 165,4 kg (364.6 lbs) |
| Aantal dozen per palletlaag | 4 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 165,4 kg |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 53121706 |
| Waterbestendig | Ja |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |