LaserJet Pro 4007dn - Printer - Laser - A4 - USB / Ethernet
ITCurry #: 1170SLL7 | Article #: 8X3E1A#ABB-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Ultimate business printer for powerful productivity Experience powerful printing performance for your business. This HP LaserJet Pro offers ultra-fast print speeds, effortless setup & management, & easy mobile printing in a compact design. Plus, future-ready security to help protect your network.. HP TerraJet-cartridge
Printer met dynamische beveiliging Bepaalde HP-printers zijn bestemd om alleen te werken met cartridges die nieuwe of hergebruikte HP-chips of elektronische HP-circuits hebben. Deze printers gebruiken dynamische beveiligingsmaatregelen om cartridges te blokkeren die gebruikmaken van een chip of elektronische circuits die niet van HP zijn. Door periodieke firmware-updates wordt de effectiviteit van deze maatregelen behouden en blokkeren cartridges die eerder wel werkten. Hergebruikte HP-chips en elektronische HP-circuits maken gebruik van hergebruikte, gerecyclede en opnieuw gevulde cartridges mogelijk.
| Printsnelheid | |
| Modus voor dubbelzijdig afdrukken | Auto |
| Afdrukresolutie zwart | 1200 x 1200 DPI |
| Kleur | Nee |
| Printtechnologie | Laser |
| Duplex printen | Ja |
| Maximale resolutie | 1200 x 1200 DPI |
| Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter) | 45 ppm |
| Opwarmtijd | 55 s |
| Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal) | 3,8 s |
| Watermerk printen | Ja |
| Functie voor afdrukken boekjes | Ja |
| Zuinig printen | Ja |
| Kenmerken | |
| Gebruiksindicatie (maximaal) | 80000 pagina's per maand |
| Aanbevolen gebruiksindicatie | 0 - 4000 pagina's per maand |
| Printkleuren | Zwart |
| Aantal printcartridges | 1 |
| Paginabeschrijving talen | PWG, URF, TIFF, PDF |
| Printerlettertypen | Scalable, TrueType |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Vervangende cartridges | HP 162A Black Original LaserJet Toner Cartridge (~3,000 pages) W1620A; HP 162X Black Original LaserJet Toner Cartridge (~10,000 pages) W1620X |
| HP-segment | Midden- en kleinbedrijf |
| Invoer- & uitvoercapaciteit | |
| Totaal aantal invoerladen | 2 |
| Totale invoercapaciteit | 350 vel |
| Totale uitvoercapaciteit | 150 vel |
| Papierlade 1 invoercapaciteit | 100 vel |
| Papierlade 2 invoercapaciteit | 250 vel |
| Multifunctionele lade | Ja |
| Multifunctionele ladecapaciteit | 100 vel |
| Maximumaantal invoerladen | 3 |
| Maximum invoercapaciteit | 900 vel |
| Maximale uitvoercapaciteit | 150 vel |
| Papier | |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A4 |
| Papierlade mediatypen | Normaal papier, verbinding-papier, Gerecycled papier, Enveloppen, Labels, Zwaar papier, Lichtgewicht papier, Ruw papier, Postpapier |
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Non-ISO print papierafmetingen | Executive, Legal, Letter, L, Statement, Oficio, 16K |
| JIS B-series maten (B0...B9) | B5, B6 |
| Afmetingen enveloppen | 10, B5, C5, C6, DL, Monarch |
| Fotopapier afmetingen (imperial) | 4x6,5x7,5x8,3x5 |
| Aangepaste mediabreedte | 76,2 - 216 mm |
| Aangepaste medialengte | 127 - 355,6 mm |
| Papierlade mediagewicht | 60 - 200 g/mý |
| Poorten & interfaces | |
| Direct printen | Ja |
| USB-poort | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Netwerk | |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | SSL/TLS, EAP-PEAP, EAP-TLS, WPA2, HTTPS, LEAP |
| Prestatie | |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Maximaal intern geheugen | 512 MB |
| Frequentie van processor | 1200 MHz |
| Geluidsdrukniveau (afdrukken) | 54 dB |
| Geluidsvermogensniveau (afdrukken) | 6,5 dB |
| Design | |
| Markt positionering | Thuis & kantoor |
| Kleur van het product | Blauw, Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldscherm | LCD |
| Kleurenscherm | Nee |
| Beeldschermdiagonaal | 5,33 cm (2.1") |
| Soort bediening | Knoppen |
| Certificering | CISPR 22:2008 Class B, CISPR 32:2015 Class B, EN 55032:2015+A11:2020 Class B, CISPR 35:2016, EN 55035:2017+A11:2020, EN IEC 61000-3-2:2019 +A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021, FCC CFR 47 Part 15 Class B, ICES-003, Issue 7 Class B, ETSI EN 301 489-1 V2.2.3, ETSI EN 301 489-17 V3.2.4 |
| Energie | |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen | 536 W |
| Stroomverbruik (gereed) | 6,3 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,92 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,05 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0,44 kWh/week |
| AC-ingangsspanning | 110 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 x64, Windows 10, Windows 11 x64, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS, Android, iOS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 32,5 øC |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 40 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 80 procent |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | Blue Angel |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 369 mm |
| Diepte | 375 mm |
| Hoogte | 193 mm |
| Gewicht | 7,6 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 442 mm |
| Diepte verpakking | 274 mm |
| Hoogte verpakking | 407 mm |
| Gewicht verpakking | 10,6 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Cartridge(s) meegeleverd | Ja |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (zwart) | 3000 pagina's |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Brand-specifieke functies | |
| HP dynamische veiligheid | Ja |
| HP Security tools | Beveiliging beheer: SNMP v1 v2 v3, SSL/TLS (HTTPS), 802.1x authenticatie; Beveiliging voor draadloze netwerken: WPA (Wi-Fi Protected Access) WPA2 WPA3, WEP-versleuteling (64- en 128-bits), 802.1x authenticatie (EAP-PEAP, LEAP, EAP-TLS) met RADIUS-servers |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 198990244891; (ABT) 198122908417; (ABU) 198415393425; (ABY) 198122908424; (ACQ) 198122908431; (B13) 198122908448; (B19) 198122876242; (BAZ) 198122908455 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198990244891, 198122908417, 198415393425, 198122908424, 198122908431, 198122908448, 198122876242, 198122908455 |
| Technische details | |
| Aantal dozen per palletlaag | 9 stuk(s) |
| Certificaten van naleving | GS mark, CCC, EAC, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Overige specificaties | |
| Aanbevolen relatieve luchtvochtigheid bij gebruik | 30 - 70 procent |
| Aanbevolen temperatuur bij gebruik | 15 - 27 øC |
| Formaten afwijkende media | Tray 1: 76.2 x 127 to 215.9 x 355.6 mm; Tray 2, 3: 105 x 148 to 216 x 355 mm |
| Envelopinvoer | Nee |
| Elektromagnetische compatibiliteit | CISPR 22:2008 Class B, CISPR 32:2015 Class B, EN 55032:2015+A11:2020 Class B, CISPR 35:2016, EN 55035:2017+A11:2020, EN IEC 61000-3-2:2019 +A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021, FCC CFR 47 Part 15 Class B, ICES-003, Issue 7 Class B, ETSI EN 301 489-1 V2.2.3, ETSI EN 301 489-17 V3.2.4 |
| Compatibele besturingssystemen | Android; iOS; Chrome OS; Windows 11 (64-bit and ARM64); Windows 10 (32-bit, 64-bit and ARM64); Linux: Debian 10; Linux: Debian 11; Linux: Elementary 6P; Linux: Fedora 31; Linux: Fedora 32; Linux: Fedora 33; Linux: Fedora 34; Linux: Fedora 35; Linux: Linuxmint 20.1; Linux: Linuxmint 20.2; Linux: Manjarolinux 20.2; Linux: Manjarolinux 21.0.7; Linux: Mxlinux 21; Linux: OpenSuse 15.1; Linux: OpenSuse 15.2; Linux: OpenSuse 15.3; Linux: Rhel 6; Linux: Rhel 7; Linux: Rhel 8; Linux: Ubuntu 20.04; Linux: Ubuntu 20.10; Linux: Ubuntu 21.04; Linux: Ubuntu 21.10; Linux: Zorin 15; Linux: Zorin 16; macOS 15 Sequoia; macOS Tahoe v26 |
| TEC (Typical Electricity Consumption) nummer | 0.44 kWh/Week (Blue Angel); 0.47 kWh/Week (Energy Star 3.0) |
| UNSPSC-code | 43212105 |
| Inhoud | HP LaserJet Pro 4007dn Printer; Preinstalled HP Black Original LaserJet Toner Cartridge (3,000 page yield); Hardware Install Guide; Regulatory Flyer; HP printer software is available at www.hp.com/support ; Power cord; USB cable (AP & Wireless Only) |
| Printen | Zwart-wit afdrukken |
| Fabrieksgarantie | One-year Bench/Depot Repair warranty. Warranty and support options vary by product, country and local legal requirements. Contact your Contractual Vendor or go to https://hp.com/support to learn about HP award winning service and support options in your region. Optional and not included upon purchasing a printer. Up to 3-year warranty available upon product registration within 60 days of purchase. Coverage is subject to HP's warranty terms and conditions, including limitations, exclusions, and regional availability. Register at https://h41201.www4.hp.com/WMCF.Web/landing/promotion/14227/?nogeo=1 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |