Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
293,77
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Ideaal voor kleine en grote digitale printers, fotostudio's, snelprinters en copyshops.
Consistente hoogwaardige resultaten, van briljante kleuren tot scherpe lijnen. Uitzonderlijk lichtbestendig[1]. Tijd besparen bij het bestellen van supplies[2]. Originele HP cartridges en HP fotoinkt waarborgen probleemloze printprestaties, zodat het werk altijd goed is.
| Prestatie | |
| Compatibiliteit | HP DesignJet Z6100 printerserie |
| Printtechnologie | Thermische inkjet |
| Printkleuren | Zwart |
| HP-segment | Bedrijf |
| Land van herkomst | Singapore |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 324 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 64 mm |
| Gewicht | 1 kg |
| Leeg gewicht | 320 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 324 mm |
| Diepte verpakking | 120 mm |
| Hoogte verpakking | 64 mm |
| Gewicht verpakking | 1,09 kg |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 35 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | 5 - 40 øC |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 60 stuk(s) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1220 x 1016 x 1680 mm |
| Producten per pallet | 600 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| Afmetingen Europese pallet (b x d x h) | 1220 x 1016 x 1680 mm |
| Pallet brutogewicht | 707 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 11,5 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 286 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 332 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 254 mm |
| Pallet brutolengte | 101,6 cm |
| Pallet brutobreedte | 122 cm |
| Pallet brutohoogte | 168 cm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Technische details | |
| Inhoud | Inktcartridge |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 2,7 |
| Aantal dozen per palletlaag | 12 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 441031052 |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}