-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Ideaal voor professionals en werkgroepen met technische toepassingen printen, zoals plannen, plattegronden en fotorealistische renderings.
Betrouwbaar, probleemloos printen. Accurate, levendige, snel drogende prints. Tijdbesparende functies voor het beheren en bestellen van supplies.[1] Originele HP cartridges met originele HP inkt produceren de beste professionele resultaten en waarborgen een hoge productiviteit.
| Prestatie | |
| Compatibiliteit | HP DesignJet T1200 printerserie; HP DesignJet T1200 HD multifunctionele printer; HP DesignJet T2300 eMFP; HP DesignJet T1300 ePrinter serie |
| Printtechnologie | Thermische inkjet |
| Printkleuren | Zwart |
| OEM-code | CH575A |
| Land van herkomst | Singapore |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 283 mm |
| Diepte | 41 mm |
| Hoogte | 118 mm |
| Gewicht | 420 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 283 mm |
| Diepte verpakking | 41 mm |
| Hoogte verpakking | 118 mm |
| Gewicht verpakking | 500 g |
| Type verpakking | Doos |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 35 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | 15 - 35 øC |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 80 procent |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 102 stuk(s) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 1000 x 920 mm |
| Producten per pallet | 510 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 6 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 297 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 5 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 2,72 kg |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Technische details | |
| Inhoud | Inktcartridge |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 0,8 |
| Andere EU-gevarenaanduiding(en) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Aantal dozen per palletlaag | 17 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Aantal per doos | 1 stuk(s) |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |