Ink Cartridge - No 364 - 300 Pages - Yellow With Vivera Ink
ITCurry #: 11707705 | Article #: CB320EE#BA1-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Ideaal voor klanten die een gemakkelijke en betaalbare manier willen om gemakkelijk thuis zowel hoogwaardige foto's als scherpe kleurendocumenten te printen.
Veelzijdige originele HP inktcartridges voldoen aan al je printbehoeften, van foto's van winkelkwaliteit tot kantoordocumenten en webprints. Print levendige kleuren die opvallen met losse inktcartridges die je een voor een kunt vervangen.
| Kenmerken | |
| Type kleureninkt | Pigmentgebaseerde inkt |
| Compatibiliteit | HP 364 inktcartridges werken met: HP DeskJet 3522, 3524 HP Photosmart 5522, 5524, B210c |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 300 pagina's |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Inkttype | Pigmentgebaseerde inkt |
| Printkleuren | Geel |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Land van herkomst | China, Tsjechische Republiek, Ierland, Singapore, Maleisi‰ |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 øC |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 50 øC |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 107 mm |
| Diepte | 24 mm |
| Hoogte | 115 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 107 mm |
| Diepte verpakking | 24 mm |
| Hoogte verpakking | 115 mm |
| Gewicht verpakking | 40 g |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (201) 883585705566; (251) 883585705597; (301) 884962754504; (998) 883585705559; (ABB) 883585705504; (ABE) 883585705528; (BA1) 883585705511; (BA3) 883585705535 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 883585705566, 883585705597, 884962754504, 883585705559, 883585705504, 883585705528, 883585705511, 883585705535 |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Technische details | |
| Inhoud | Inktcartridge |
| Andere EU-gevarenaanduiding(en) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Logistieke gegevens | |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Producten per pallet | 3840 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 64 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 8 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 8 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 201,6 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 2,76 kg |
| Producten per grotere (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
| Grotere (buitenste) hoofdverpakkingen brutogewicht | 2,76 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 2,76 kg (6.08 lbs) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |