Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
27,74
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Ideaal voor kleine printvolumes met simpele tekst en afbeeldingen.
Print briljante kleurenfoto's en mooie afbeeldingen met een inktcartridge die speciaal voor uw HP printer is ontworpen.
| Kenmerken | |
| Type kleureninkt | Pigmentgebaseerde inkt |
| Compatibiliteit | HP 22 inktcartridges werken met: |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Volume gekleurde inkt | 5 ml |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 165 pagina's |
| Inkttype | Pigmentgebaseerde inkt |
| Printkleuren | Cyaan, Magenta, Geel |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| OEM-code | C9352AE |
| Land van herkomst | China, Verenigde Staten, Tsjechische Republiek, Ierland, Singapore, Maleisi‰ |
| HP-segment | Bedrijf |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Temperatuur bij opslag | -15 - 35 øC |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 35 øC |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 141 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Hoogte | 131 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 141 mm |
| Diepte verpakking | 131 mm |
| Hoogte verpakking | 37 mm |
| Gewicht verpakking | 70 g |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 884962834336; (BA5) 829160941417; (BA6) 829160941424; (UUQ) 884962780794; (UUS) 884962780787 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962834336, 829160941417, 829160941424, 884962780794, 884962780787 |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Technische details | |
| Inhoud | Inktcartridge |
| Andere EU-gevarenaanduiding(en) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Logistieke gegevens | |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 800 x 1200 x 1158 mm |
| Producten per pallet | 1920 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 32 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 144,3 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4,51 kg |
| Stapelhoogte voor pallets | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}